Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Martin Melicherčík

Martin Melicherčík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače (okres Levice). IČO firmy je 57746214. Vznikla 9. júla 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57746214
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače
Stav
Aktívna

Je firma Martin Melicherčík spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Levice, 420-41496

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Martin Melicherčík
Sídlo
Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače
IČO
57746214
Zapísaná
Okresný úrad Levice, 420-41496
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Martin Melicherčík
IČO
57746214
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače
Okres
Levice
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
9. júla 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Levice
Spisová značka / číslo registrácie
420-41496
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Levice: 16 532. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 026. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Nitrianskom kraji: 3 745. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57746214.

Čím sa zaoberá Martin Melicherčík

Hlavná činnosť · SK NACE

2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Martin MelicherčíkPodnikateľ · od 9. júla 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Martin Melicherčík

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Martin Melicherčík
    • Sídlo: Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače
    • Podnikateľ: Martin Melicherčík

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Levice, 420-41496.

Časté otázky o firme Martin Melicherčík

Aké je IČO firmy Martin Melicherčík?

IČO firmy Martin Melicherčík je 57746214.

Kde sídli firma Martin Melicherčík?

Sídlo firmy Martin Melicherčík je Topoľová ulica 752/6A, 935 21 Tlmače, okres Levice, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Martin Melicherčík?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Martin Melicherčík?

Firma Martin Melicherčík vznikla 9. júla 2026.

Kto je štatutárom firmy Martin Melicherčík?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Melicherčík (podnikateľ).

Je Martin Melicherčík platiteľom DPH?

Nie. Martin Melicherčík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Martin Melicherčík daňovým dlžníkom?

Nie. Martin Melicherčík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Martin Melicherčík názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Martin Melicherčík aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57746214.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou