Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Martina Horvátová

Martina Horvátová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica (okres Žiar nad Hronom). IČO firmy je 41048431. Vznikla 25. apríla 2004, teda pred 22 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: skrášľovacie a iné kozmetické služby (9622). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
41048431
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica
Stav
Aktívna

Je firma Martina Horvátová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-9037

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Martina Horvátová
Sídlo
J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica
IČO
41048431
Zapísaná
Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-9037
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Martina Horvátová
IČO
41048431
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica
Okres
Žiar nad Hronom
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
25. apríla 2004
Hlavná činnosť (SK NACE)
9622 Skrášľovacie a iné kozmetické služby
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Spisová značka / číslo registrácie
680-9037
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žiar nad Hronom: 6 897. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 185. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9622) v Banskobystrickom kraji: 891. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 41048431.

Čím sa zaoberá Martina Horvátová

Hlavná činnosť · SK NACE

9622 Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  2. Pedikúra
  3. Manikúra, nechtový dizajn
  4. Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Štatutárny orgán

  • Martina HorvátováPodnikateľ · od 25. apríla 2004

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Martina Horvátová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2004. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2004

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Martina Horvátová
    • Sídlo: J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica
    • Podnikateľ: Martina Horvátová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Žiar nad Hronom, 680-9037.

Časté otázky o firme Martina Horvátová

Aké je IČO firmy Martina Horvátová?

IČO firmy Martina Horvátová je 41048431.

Kde sídli firma Martina Horvátová?

Sídlo firmy Martina Horvátová je J. Horvátha 904/38, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Martina Horvátová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je skrášľovacie a iné kozmetické služby (9622). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Martina Horvátová?

Firma Martina Horvátová vznikla 25. apríla 2004 a existuje 22 rokov.

Kto je štatutárom firmy Martina Horvátová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martina Horvátová (podnikateľ).

Je Martina Horvátová platiteľom DPH?

Nie. Martina Horvátová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Martina Horvátová daňovým dlžníkom?

Nie. Martina Horvátová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Martina Horvátová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Martina Horvátová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 41048431.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou