Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Matej Petrík
Matej Petrík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš (okres Liptovský Mikuláš). IČO firmy je 50599712. Vznikla 10. novembra 2016, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50599712
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš
- Stav
- Aktívna
Je firma Matej Petrík spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 430-50004
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Matej Petrík
- Sídlo
- 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš
- IČO
- 50599712
- Zapísaná
- Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 430-50004
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Matej Petrík
- IČO
- 50599712
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš
- Okres
- Liptovský Mikuláš
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 10. novembra 2016
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Liptovský Mikuláš
- Spisová značka / číslo registrácie
- 430-50004
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Liptovský Mikuláš: 13 596. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 942. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Žilinskom kraji: 2 704. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Matej Petrík
Hlavná činnosť · SK NACE
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Štatutárny orgán
- Matej PetríkPodnikateľ · od 10. novembra 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Matej Petrík
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Zmena sídla: 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš
2016
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Matej Petrík
- Sídlo: Javorová 643/8, 949 01 Nitra
- Podnikateľ: Matej Petrík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Liptovský Mikuláš, 430-50004.
Časté otázky o firme Matej Petrík
Aké je IČO firmy Matej Petrík?
IČO firmy Matej Petrík je 50599712.
Kde sídli firma Matej Petrík?
Sídlo firmy Matej Petrík je 1.mája 172/78, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Matej Petrík?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599).
Kedy vznikla firma Matej Petrík?
Firma Matej Petrík vznikla 10. novembra 2016 a existuje 9 rokov.
Kto je štatutárom firmy Matej Petrík?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Matej Petrík (podnikateľ).
Je Matej Petrík platiteľom DPH?
Nie. Matej Petrík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Matej Petrík daňovým dlžníkom?
Nie. Matej Petrík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Matej Petrík názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 3. marca 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Matej Petrík aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50599712.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizáciiVýroba náradia
- 2000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 221 s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 24 Gym s. r. o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- 27JEWELRY SK s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2LM s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2MJ Adriatic s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.