Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor

Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor je rozpočtová organizácia so sídlom Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor (okres Nitra). IČO firmy je 37961179. Vznikla 1. januára 1991, teda pred 35 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: predškolská výchova (8510). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
37961179
Právna forma
Rozpočtová organizácia
Sídlo
Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor
Stav
Aktívna

Je firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR, 100005008

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor
Sídlo
Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor
IČO
37961179
Zapísaná
Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR, 100005008
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor
IČO
37961179
Právna forma
Rozpočtová organizácia
Sídlo
Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor
Okres
Nitra
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
1. januára 1991
Hlavná činnosť (SK NACE)
8510 Predškolská výchova
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Miestna samospráva
Zdrojový register
Register škôl regionálneho školstva
Registrový súd / úrad
Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR
Spisová značka / číslo registrácie
100005008
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 176. Z nich s právnou formou rozpočtová organizácia: 106. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8510) v Nitrianskom kraji: 69. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37961179.

Čím sa zaoberá Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor

Hlavná činnosť · SK NACE

8510 Predškolská výchova

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Predškolská výchova

Štatutárny orgán

  • Monika PšenkováRiaditeľ · od 18. júna 1998

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1991. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1998

    • Riaditeľ: Monika Pšenková
  2. 1991

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor
    • Sídlo: Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR, 100005008.

Časté otázky o firme Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor

Aké je IČO firmy Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor?

IČO firmy Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor je 37961179.

Kde sídli firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor?

Sídlo firmy Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor je Kostolná ulica 560/13, Cabaj-Čápor, okres Nitra, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je predškolská výchova (8510). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor?

Firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor vznikla 1. januára 1991 a existuje 35 rokov.

Kto je štatutárom firmy Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Monika Pšenková (riaditeľ).

Je Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor platiteľom DPH?

Nie. Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor daňovým dlžníkom?

Nie. Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Materská škola, Kostolná ulica 560/13, Cabaj - Čápor aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37961179.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou