Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Matúš Staš

Matúš Staš je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Chlebnice 259, 027 55 Chlebnice (okres Dolný Kubín). IČO firmy je 57156905. Vznikla 18. augusta 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
57156905
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chlebnice 259, 027 55 Chlebnice
Stav
Aktívna

Je firma Matúš Staš spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Dolný Kubín, 530-15105

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Matúš Staš
Sídlo
Chlebnice 259, 027 55 Chlebnice
IČO
57156905
Zapísaná
Okresný úrad Dolný Kubín, 530-15105
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Matúš Staš
IČO
57156905
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Chlebnice 259, 027 55 Chlebnice
Okres
Dolný Kubín
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
18. augusta 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Dolný Kubín
Spisová značka / číslo registrácie
530-15105
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dolný Kubín: 6 753. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 422. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 3314) v Žilinskom kraji: 626. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Matúš Staš

Hlavná činnosť · SK NACE

3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Matúš StašPodnikateľ · od 18. augusta 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Matúš Staš

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Matúš Staš
    • Sídlo: 259, 027 55 Chlebnice
    • Podnikateľ: Matúš Staš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Dolný Kubín, 530-15105.

Časté otázky o firme Matúš Staš

Aké je IČO firmy Matúš Staš?

IČO firmy Matúš Staš je 57156905.

Kde sídli firma Matúš Staš?

Sídlo firmy Matúš Staš je Chlebnice 259, 027 55 Chlebnice, okres Dolný Kubín, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Matúš Staš?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je oprava a údržba elektrických prístrojov (3314). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Matúš Staš?

Firma Matúš Staš vznikla 18. augusta 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy Matúš Staš?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Matúš Staš (podnikateľ).

Je Matúš Staš platiteľom DPH?

Nie. Matúš Staš nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Matúš Staš daňovým dlžníkom?

Nie. Matúš Staš nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Matúš Staš názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Matúš Staš aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57156905.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou