Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mesto Bojnice

Mesto Bojnice je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice (okres Prievidza). IČO firmy je 00318001. Vznikla 1. júla 1973, teda pred 53 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: všeobecná verejná správa (8411). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
00318001
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Sídlo
Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice
Stav
Aktívna

Je firma Mesto Bojnice spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Štatistický úrad Slovenskej republiky, 42090/2023

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mesto Bojnice
Sídlo
Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice
IČO
00318001
Zapísaná
Štatistický úrad Slovenskej republiky, 42090/2023
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mesto Bojnice
IČO
00318001
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Sídlo
Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice
Okres
Prievidza
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
1. júla 1973
Hlavná činnosť (SK NACE)
8411 Všeobecná verejná správa
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Miestna samospráva
Zdrojový register
Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
Registrový súd / úrad
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spisová značka / číslo registrácie
42090/2023
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 144. Z nich s právnou formou obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad): 52. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8411) v Trenčianskom kraji: 278. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Mesto Bojnice

Hlavná činnosť · SK NACE

8411 Všeobecná verejná správa

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Všeobecná verejná správa

Štatutárny orgán

  • MVDr. Ladislav SmatanaPrimátor · od 28. novembra 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mesto Bojnice

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1973. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Primátor: MVDr. Ladislav Smatana
    • Koniec funkcie (primátor): PhDr. František Tám
  2. 2018

    • Primátor: PhDr. František Tám
  3. 1973

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mesto Bojnice
    • Sídlo: Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Štatistický úrad Slovenskej republiky, 42090/2023.

Časté otázky o firme Mesto Bojnice

Aké je IČO firmy Mesto Bojnice?

IČO firmy Mesto Bojnice je 00318001.

Kde sídli firma Mesto Bojnice?

Sídlo firmy Mesto Bojnice je Sládkovičova 176/1, 972 01 Bojnice, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Mesto Bojnice?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je všeobecná verejná správa (8411). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Mesto Bojnice?

Firma Mesto Bojnice vznikla 1. júla 1973 a existuje 53 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mesto Bojnice?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: MVDr. Ladislav Smatana (primátor).

Je Mesto Bojnice platiteľom DPH?

Nie. Mesto Bojnice nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Mesto Bojnice daňovým dlžníkom?

Nie. Mesto Bojnice nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mesto Bojnice názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Mesto Bojnice aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 00318001.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou