Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mestský bežecký oddiel Strážske

Mestský bežecký oddiel Strážske je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Komenského 669, 072 22 Strážske (okres Michalovce). IČO firmy je 35573406. Vznikla 16. marca 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti športových klubov (9312). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35573406
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Komenského 669, 072 22 Strážske
Stav
Aktívna

Je firma Mestský bežecký oddiel Strážske spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-27953

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mestský bežecký oddiel Strážske
Sídlo
Komenského 669, 072 22 Strážske
IČO
35573406
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-27953
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mestský bežecký oddiel Strážske
IČO
35573406
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Komenského 669, 072 22 Strážske
Okres
Michalovce
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
16. marca 2006
Hlavná činnosť (SK NACE)
9312 Činnosti športových klubov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-27953
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Michalovce: 12 892. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 932. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9312) v Košickom kraji: 1 758. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35573406.

Čím sa zaoberá Mestský bežecký oddiel Strážske

Hlavná činnosť · SK NACE

9312 Činnosti športových klubov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. oddiely

Štatutárny orgán

  • Vladislav LipovskýIný štatutárny orgán · od 26. novembra 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mestský bežecký oddiel Strážske

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Iný štatutárny orgán: Vladislav Lipovský
  2. 2006

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mestský bežecký oddiel Strážske
    • Sídlo: Komenského 669, 072 22 Strážske

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-27953.

Časté otázky o firme Mestský bežecký oddiel Strážske

Aké je IČO firmy Mestský bežecký oddiel Strážske?

IČO firmy Mestský bežecký oddiel Strážske je 35573406.

Kde sídli firma Mestský bežecký oddiel Strážske?

Sídlo firmy Mestský bežecký oddiel Strážske je Komenského 669, 072 22 Strážske, okres Michalovce, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Mestský bežecký oddiel Strážske?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti športových klubov (9312). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Mestský bežecký oddiel Strážske?

Firma Mestský bežecký oddiel Strážske vznikla 16. marca 2006 a existuje 20 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mestský bežecký oddiel Strážske?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Vladislav Lipovský (iný štatutárny orgán).

Je Mestský bežecký oddiel Strážske platiteľom DPH?

Nie. Mestský bežecký oddiel Strážske nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Mestský bežecký oddiel Strážske daňovým dlžníkom?

Nie. Mestský bežecký oddiel Strážske nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mestský bežecký oddiel Strážske názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Mestský bežecký oddiel Strážske aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35573406.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou