Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mgr. Ján Suchodolinský ml.

Mgr. Ján Suchodolinský ml. je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo (okres Senec). IČO firmy je 50370120. Vznikla 1. júna 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50370120
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo
Stav
Aktívna

Je firma Mgr. Ján Suchodolinský ml. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Senec, 430-49163

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mgr. Ján Suchodolinský ml.
Sídlo
Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo
IČO
50370120
Zapísaná
Okresný úrad Senec, 430-49163
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mgr. Ján Suchodolinský ml.
IČO
50370120
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo
Okres
Senec
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. júna 2016
Hlavná činnosť (SK NACE)
5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Senec
Spisová značka / číslo registrácie
430-49163
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senec: 25 323. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 12 385. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5912) v Bratislavskom kraji: 1 624. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Mgr. Ján Suchodolinský ml.

Hlavná činnosť · SK NACE

5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov

Štatutárny orgán

  • Ján SuchodolinskýPodnikateľ · od 1. júna 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mgr. Ján Suchodolinský ml.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Zmena obchodného mena na: Mgr. Ján Suchodolinský ml.
    • Zmena sídla: Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo
  2. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ján Suchodolinský ml.
    • Sídlo: Holešovská 1018/34, 951 93 Topoľčianky
    • Podnikateľ: Ján Suchodolinský

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Senec, 430-49163.

Časté otázky o firme Mgr. Ján Suchodolinský ml.

Aké je IČO firmy Mgr. Ján Suchodolinský ml.?

IČO firmy Mgr. Ján Suchodolinský ml. je 50370120.

Kde sídli firma Mgr. Ján Suchodolinský ml.?

Sídlo firmy Mgr. Ján Suchodolinský ml. je Ľaliová 6195/12, 900 27 Bernolákovo, okres Senec, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Mgr. Ján Suchodolinský ml.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (5912). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Mgr. Ján Suchodolinský ml.?

Firma Mgr. Ján Suchodolinský ml. vznikla 1. júna 2016 a existuje 10 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mgr. Ján Suchodolinský ml.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ján Suchodolinský (podnikateľ).

Je Mgr. Ján Suchodolinský ml. platiteľom DPH?

Nie. Mgr. Ján Suchodolinský ml. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Mgr. Ján Suchodolinský ml. daňovým dlžníkom?

Nie. Mgr. Ján Suchodolinský ml. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mgr. Ján Suchodolinský ml. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 21. februára 2020 (nový názov Mgr. Ján Suchodolinský ml.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 21. februára 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Mgr. Ján Suchodolinský ml. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50370120.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou

  • 0db Works s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10DTendy, s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10fingers s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 10x s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 11 LEGAL, s.r.o.Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 121films s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 182 PRODUCTION s. r. o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
  • 1989.sk, s.r.o.Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov