Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mgr. Lenka Matúšková

Mgr. Lenka Matúšková je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen (okres Zvolen). IČO firmy je 43413293. Vznikla 20. novembra 2006, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (5819). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
43413293
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen
Stav
Aktívna

Je firma Mgr. Lenka Matúšková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Zvolen, 670-15328

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mgr. Lenka Matúšková
Sídlo
Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen
IČO
43413293
Zapísaná
Okresný úrad Zvolen, 670-15328
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mgr. Lenka Matúšková
IČO
43413293
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
20. novembra 2006
Hlavná činnosť (SK NACE)
5819 Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Zvolen
Spisová značka / číslo registrácie
670-15328
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zvolen: 11 364. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 885. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5819) v Banskobystrickom kraji: 191. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Mgr. Lenka Matúšková

Hlavná činnosť · SK NACE

5819 Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Prekladateľská a tlmočnícka činnosť z a do anglického a nemeckého jazyka okrem činností, na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povolenie
  2. Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk, nemecký jazyk
  3. Administratívne a sekretárske práce
  4. Reklamná a propagačná činnosť
  5. Vydávanie periodických a neperiodických publikácií

Štatutárny orgán

  • Lenka MatúškováPodnikateľ · od 20. novembra 2006

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mgr. Lenka Matúšková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2006

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mgr. Lenka Matúšková
    • Sídlo: Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen
    • Podnikateľ: Lenka Matúšková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Zvolen, 670-15328.

Časté otázky o firme Mgr. Lenka Matúšková

Aké je IČO firmy Mgr. Lenka Matúšková?

IČO firmy Mgr. Lenka Matúšková je 43413293.

Kde sídli firma Mgr. Lenka Matúšková?

Sídlo firmy Mgr. Lenka Matúšková je Novozámocká 3212/22, 960 01 Zvolen, okres Zvolen, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Mgr. Lenka Matúšková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (5819). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Mgr. Lenka Matúšková?

Firma Mgr. Lenka Matúšková vznikla 20. novembra 2006 a existuje 19 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mgr. Lenka Matúšková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Lenka Matúšková (podnikateľ).

Je Mgr. Lenka Matúšková platiteľom DPH?

Nie. Mgr. Lenka Matúšková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Mgr. Lenka Matúšková daňovým dlžníkom?

Nie. Mgr. Lenka Matúšková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mgr. Lenka Matúšková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Mgr. Lenka Matúšková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 43413293.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou