Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Michaela Petrová

Michaela Petrová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Nitrianske Sučany 147, 972 21 Nitrianske Sučany (okres Prievidza). IČO firmy je 57751790. Vznikla 13. júla 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
57751790
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nitrianske Sučany 147, 972 21 Nitrianske Sučany
Stav
Aktívna

Je firma Michaela Petrová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prievidza, 340-54152

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 20. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Michaela Petrová
Sídlo
Nitrianske Sučany 147, 972 21 Nitrianske Sučany
IČO
57751790
Zapísaná
Okresný úrad Prievidza, 340-54152
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Michaela Petrová
IČO
57751790
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nitrianske Sučany 147, 972 21 Nitrianske Sučany
Okres
Prievidza
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
13. júla 2026
Hlavná činnosť (SK NACE)
7311 Činnosti reklamných agentúr
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prievidza
Spisová značka / číslo registrácie
340-54152
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 144. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 334. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7311) v Trenčianskom kraji: 1 198. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Michaela Petrová

Hlavná činnosť · SK NACE

7311 Činnosti reklamných agentúr

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  3. Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov

Štatutárny orgán

  • Michaela PetrováPodnikateľ · od 13. júla 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Michaela Petrová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Michaela Petrová
    • Sídlo: 147, 972 21 Nitrianske Sučany
    • Podnikateľ: Michaela Petrová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prievidza, 340-54152.

Časté otázky o firme Michaela Petrová

Aké je IČO firmy Michaela Petrová?

IČO firmy Michaela Petrová je 57751790.

Kde sídli firma Michaela Petrová?

Sídlo firmy Michaela Petrová je Nitrianske Sučany 147, 972 21 Nitrianske Sučany, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Michaela Petrová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Michaela Petrová?

Firma Michaela Petrová vznikla 13. júla 2026.

Kto je štatutárom firmy Michaela Petrová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Michaela Petrová (podnikateľ).

Je Michaela Petrová platiteľom DPH?

Nie. Michaela Petrová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 20. októbra 2026.

Je Michaela Petrová daňovým dlžníkom?

Nie. Michaela Petrová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Michaela Petrová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Michaela Petrová aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57751790.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou