Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Michal Mlynka
Michal Mlynka je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce (okres Zlaté Moravce). IČO firmy je 47892773. Vznikla 1. septembra 2014, teda pred 12 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 47892773
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Michal Mlynka spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Nitra, 430-45985
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Michal Mlynka
- Sídlo
- J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce
- IČO
- 47892773
- Zapísaná
- Okresný úrad Nitra, 430-45985
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Michal Mlynka
- IČO
- 47892773
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce
- Okres
- Zlaté Moravce
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. septembra 2014
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Nitra
- Spisová značka / číslo registrácie
- 430-45985
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Zlaté Moravce: 5 824. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 245. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Nitrianskom kraji: 3 746. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Michal Mlynka
Hlavná činnosť · SK NACE
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Štatutárny orgán
- Michal MlynkaPodnikateľ · od 1. septembra 2014
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Michal Mlynka
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2014
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Michal Mlynka
- Sídlo: J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce
- Podnikateľ: Michal Mlynka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Nitra, 430-45985.
Časté otázky o firme Michal Mlynka
Aké je IČO firmy Michal Mlynka?
IČO firmy Michal Mlynka je 47892773.
Kde sídli firma Michal Mlynka?
Sídlo firmy Michal Mlynka je J. Kráľa 445/26, 951 87 Volkovce, okres Zlaté Moravce, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá Michal Mlynka?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.
Kedy vznikla firma Michal Mlynka?
Firma Michal Mlynka vznikla 1. septembra 2014 a existuje 12 rokov.
Kto je štatutárom firmy Michal Mlynka?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Michal Mlynka (podnikateľ).
Je Michal Mlynka platiteľom DPH?
Nie. Michal Mlynka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Michal Mlynka daňovým dlžníkom?
Nie. Michal Mlynka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Michal Mlynka názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Michal Mlynka aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47892773.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- €GOLD s. r. o.Šaľa
- 00 s. r. o.Nitra
- 0112358 Equity s. r. o.Nitra
- 1000 Peaks s. r. o.Kolárovo
- 1001 0100 s.r.o.Nitra
- 100matolog, s.r.o.Nitra
- 100 s.r.o.Nitra
- 107, s.r.o.Trávnica
Firmy s podobnou činnosťou
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizáciiVýroba náradia
- 2000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 221 s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 24 Gym s. r. o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- 27JEWELRY SK s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2LM s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2MJ Adriatic s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.