Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Milan Stas

Milan Stas je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek (okres Tvrdošín). IČO firmy je 51315092. Vznikla 15. januára 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51315092
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek
Stav
Aktívna

Je firma Milan Stas spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Námestovo, 560-23907

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Milan Stas
Sídlo
A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek
IČO
51315092
Zapísaná
Okresný úrad Námestovo, 560-23907
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Milan Stas
IČO
51315092
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek
Okres
Tvrdošín
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
15. januára 2018
Hlavná činnosť (SK NACE)
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Námestovo
Spisová značka / číslo registrácie
560-23907
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Tvrdošín: 6 962. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 560. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4322) v Žilinskom kraji: 1 926. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Milan Stas

Hlavná činnosť · SK NACE

4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  3. Prípravné práce k realizácii stavby
  4. Opravy vyhradených technických zariadení elektrických

Štatutárny orgán

  • Milan StasPodnikateľ · od 15. januára 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Milan Stas

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2019

    • Zmena sídla: A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek
  2. 2018

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Milan Stas
    • Sídlo: 655, 027 12 Liesek
    • Podnikateľ: Milan Stas

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Námestovo, 560-23907.

Časté otázky o firme Milan Stas

Aké je IČO firmy Milan Stas?

IČO firmy Milan Stas je 51315092.

Kde sídli firma Milan Stas?

Sídlo firmy Milan Stas je A. Hlinku 655/5, 027 12 Liesek, okres Tvrdošín, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Milan Stas?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Milan Stas?

Firma Milan Stas vznikla 15. januára 2018 a existuje 8 rokov.

Kto je štatutárom firmy Milan Stas?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Milan Stas (podnikateľ).

Je Milan Stas platiteľom DPH?

Nie. Milan Stas nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Milan Stas daňovým dlžníkom?

Nie. Milan Stas nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Milan Stas názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 16. októbra 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Milan Stas aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51315092.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou