Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
MINI PIZZA ZA s. r. o.
MINI PIZZA ZA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Bystrička 284, 038 04 Bystrička (okres Martin). IČO firmy je 54246661. Vznikla 7. decembra 2021, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby pohostinstiev (5630). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 54246661
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bystrička 284, 038 04 Bystrička
- Stav
- Aktívna
Je firma MINI PIZZA ZA s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/78637/L
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- MINI PIZZA ZA s. r. o.
- Sídlo
- Bystrička 284, 038 04 Bystrička
- IČO
- 54246661
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/78637/L
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- MINI PIZZA ZA s. r. o.
- IČO
- 54246661
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Bystrička 284, 038 04 Bystrička
- Okres
- Martin
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 7. decembra 2021
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5630 Služby pohostinstiev
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/78637/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Martin: 16 044. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 616. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5630) v Žilinskom kraji: 571. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 54246661.
Čím sa zaoberá MINI PIZZA ZA s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5630 Služby pohostinstiev
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
- Čistiace a upratovacie služby
Štatutárny orgán
- Matej BakaKonateľ · od 7. decembra 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy MINI PIZZA ZA s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: MINI PIZZA ZA s. r. o.
- Sídlo: Bystrička 284, 038 04 Bystrička
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Matej Baka
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/78637/L.
Časté otázky o firme MINI PIZZA ZA s. r. o.
Aké je IČO firmy MINI PIZZA ZA s. r. o.?
IČO firmy MINI PIZZA ZA s. r. o. je 54246661.
Kde sídli firma MINI PIZZA ZA s. r. o.?
Sídlo firmy MINI PIZZA ZA s. r. o. je Bystrička 284, 038 04 Bystrička, okres Martin, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá MINI PIZZA ZA s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby pohostinstiev (5630). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.
Kedy vznikla firma MINI PIZZA ZA s. r. o.?
Firma MINI PIZZA ZA s. r. o. vznikla 7. decembra 2021 a existuje 4 roky.
Aké je základné imanie firmy MINI PIZZA ZA s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy MINI PIZZA ZA s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Matej Baka (konateľ).
Je MINI PIZZA ZA s. r. o. platiteľom DPH?
Nie. MINI PIZZA ZA s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je MINI PIZZA ZA s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. MINI PIZZA ZA s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma MINI PIZZA ZA s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma MINI PIZZA ZA s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54246661.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- Afrodita Caffe s.r.o.IČO 44545223
- Pizza M&M s. r. o.IČO 53521307
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 07AM servis s. r. o.Reštauračné činnosti
- 100 karaoke s.r.o.Reštauračné činnosti
- 100P DRINK s.r.o.Služby pohostinstiev
- 100P & eat s.r.o.Služby pohostinstiev
- 100 s.r.o.Reštauračné činnosti
- 103 amigos, s. r. o.Reštauračné činnosti
- 103 club, s.r.o.Zmluvné a iné stravovacie služby
- 1987ESTD s.r.o.Reštauračné činnosti