Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Miroslav Bednář
Miroslav Bednář je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog (okres Brezno). IČO firmy je 33921130. Vznikla 15. marca 1995, teda pred 31 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby poskytované v lesníctve (0240). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 33921130
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog
- Stav
- Aktívna
Je firma Miroslav Bednář spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Brezno, 603-2601
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Bednář
- Sídlo
- Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog
- IČO
- 33921130
- Zapísaná
- Okresný úrad Brezno, 603-2601
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Miroslav Bednář
- IČO
- 33921130
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog
- Okres
- Brezno
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 15. marca 1995
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0240 Služby poskytované v lesníctve
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Brezno
- Spisová značka / číslo registrácie
- 603-2601
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Brezno: 8 020. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 326. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0240) v Banskobystrickom kraji: 1 588. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Miroslav Bednář
Hlavná činnosť · SK NACE
0240 Služby poskytované v lesníctve
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva - pilčícke a povoznícke práce
Štatutárny orgán
- Miroslav BednářPodnikateľ · od 15. marca 1995
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Miroslav Bednář
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1995. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
1995
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Miroslav Bednář
- Sídlo: Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog
- Podnikateľ: Miroslav Bednář
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Brezno, 603-2601.
Časté otázky o firme Miroslav Bednář
Aké je IČO firmy Miroslav Bednář?
IČO firmy Miroslav Bednář je 33921130.
Kde sídli firma Miroslav Bednář?
Sídlo firmy Miroslav Bednář je Fajtov 1117, 976 52 Čierny Balog, okres Brezno, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Miroslav Bednář?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby poskytované v lesníctve (0240). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Miroslav Bednář?
Firma Miroslav Bednář vznikla 15. marca 1995 a existuje 31 rokov.
Kto je štatutárom firmy Miroslav Bednář?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Miroslav Bednář (podnikateľ).
Je Miroslav Bednář platiteľom DPH?
Nie. Miroslav Bednář nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Miroslav Bednář daňovým dlžníkom?
Nie. Miroslav Bednář nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Miroslav Bednář názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Miroslav Bednář aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 33921130.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- 7Horse, s.r.o.Ťažba dreva
- 8m SK SPV03, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 8m SK SPV05, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 9nineSK s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES ALBA s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIESFOREST s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES PLUS s.r.o.Služby poskytované v lesníctve