Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Miroslav Boldiš

Miroslav Boldiš je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Preseľany 523, 956 12 Preseľany (okres Topoľčany). IČO firmy je 32806086. Vznikla 17. júna 1992, teda pred 34 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba betónových výrobkov na stavebné účely (2361). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
32806086
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Preseľany 523, 956 12 Preseľany
Stav
Aktívna

Je firma Miroslav Boldiš spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Topoľčany, 305-2396

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Miroslav Boldiš
Sídlo
Preseľany 523, 956 12 Preseľany
IČO
32806086
Zapísaná
Okresný úrad Topoľčany, 305-2396
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Miroslav Boldiš
IČO
32806086
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Preseľany 523, 956 12 Preseľany
Okres
Topoľčany
Kraj
Nitriansky kraj
Dátum vzniku
17. júna 1992
Hlavná činnosť (SK NACE)
2361 Výroba betónových výrobkov na stavebné účely
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Topoľčany
Spisová značka / číslo registrácie
305-2396
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Topoľčany: 10 090. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 645. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2361) v Nitrianskom kraji: 34. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Miroslav Boldiš

Hlavná činnosť · SK NACE

2361 Výroba betónových výrobkov na stavebné účely

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  2. Prípravné práce k realizácii stavby
  3. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  4. Výroba výrobkov z betónu
  5. Kamenárstvo

Štatutárny orgán

  • Miroslav BoldišPodnikateľ · od 17. júna 1992

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Miroslav Boldiš

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1992. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1992

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Miroslav Boldiš
    • Sídlo: 523, 956 12 Preseľany
    • Podnikateľ: Miroslav Boldiš

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Topoľčany, 305-2396.

Časté otázky o firme Miroslav Boldiš

Aké je IČO firmy Miroslav Boldiš?

IČO firmy Miroslav Boldiš je 32806086.

Kde sídli firma Miroslav Boldiš?

Sídlo firmy Miroslav Boldiš je Preseľany 523, 956 12 Preseľany, okres Topoľčany, Nitriansky kraj.

Čím sa zaoberá Miroslav Boldiš?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba betónových výrobkov na stavebné účely (2361). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma Miroslav Boldiš?

Firma Miroslav Boldiš vznikla 17. júna 1992 a existuje 34 rokov.

Kto je štatutárom firmy Miroslav Boldiš?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Miroslav Boldiš (podnikateľ).

Je Miroslav Boldiš platiteľom DPH?

Nie. Miroslav Boldiš nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Miroslav Boldiš daňovým dlžníkom?

Nie. Miroslav Boldiš nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Miroslav Boldiš názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Miroslav Boldiš aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 32806086.

Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou