Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

MIVE Glance s.r.o.

MIVE Glance s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto (okres Košice I). IČO firmy je 55524079. Vznikla 22. júna 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: generálne čistenie budov (8121). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 384 976 € a zisk 9 388 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 552,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 119 738 €, vlastné imanie 18 449 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
55524079
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Stav
Aktívna

Je firma MIVE Glance s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Košice, Sro/57080/V

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2122017590

    Registrácia §4, platiteľ od 1. novembra 2024.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Áno — 1 595,62 €

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
MIVE Glance s.r.o.
Sídlo
Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
IČO
55524079
DIČ
2122017590
IČ DPH
SK2122017590
Zapísaná
Mestský súd Košice, Sro/57080/V
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
MIVE Glance s.r.o.
IČO
55524079
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Okres
Košice I
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
22. júna 2023
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8121 Generálne čistenie budov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Košice
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/57080/V
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice I: 13 389. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 343. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8121) v Košickom kraji: 1 738. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy MIVE Glance s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 384 976 € a zisk 9 388 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 552,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 119 738 €, vlastné imanie 18 449 €.

Tržby (čistý obrat)
2024: 59 tis. €'242025: 385 tis. €'25385 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2023: 0 €'232024: 4 tis. €'242025: 9 tis. €'259 tis. €
Finančné údaje firmy MIVE Glance s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025384 976 €9 388 €119 738 €18 449 €101 289 €
202459 016 €4 062 €10 246 €9 062 €1 184 €
2023—0 €5 000 €5 000 €—

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá MIVE Glance s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8121 Generálne čistenie budov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 17. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  3. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  4. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  5. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  6. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  7. Čistiace a upratovacie služby
  8. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  9. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  10. Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  11. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  12. Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  13. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  14. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  15. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zobraziť ďalších 2 predmetov podnikania
  1. Prípravné práce k realizácii stavby
  2. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Štatutárny orgán

  • Tomáš HričinaKonateľ · od 28. novembra 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy MIVE Glance s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Zmena sídla: Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
    • Koniec funkcie (konateľ): Peter Mičian
    • Konateľ: Tomáš Hričina
  2. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: MIVE Glance s.r.o.
    • Sídlo: Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Peter Mičian

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/57080/V.

Časté otázky o firme MIVE Glance s.r.o.

Aké je IČO firmy MIVE Glance s.r.o.?

IČO firmy MIVE Glance s.r.o. je 55524079.

Kde sídli firma MIVE Glance s.r.o.?

Sídlo firmy MIVE Glance s.r.o. je Jiskrova 20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I, Košický kraj.

Čím sa zaoberá MIVE Glance s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je generálne čistenie budov (8121). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 17.

Kedy vznikla firma MIVE Glance s.r.o.?

Firma MIVE Glance s.r.o. vznikla 22. júna 2023 a existuje 3 roky.

Aké je základné imanie firmy MIVE Glance s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy MIVE Glance s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Hričina (konateľ).

Aké tržby má MIVE Glance s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma MIVE Glance s.r.o. tržby 384 976 €, medziročne viac o 552,3 %.

Je MIVE Glance s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 9 388 €.

Je MIVE Glance s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. MIVE Glance s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122017590, platiteľ od 1. novembra 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je MIVE Glance s.r.o. daňovým dlžníkom?

V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 1 595,62 € (zoznam k 30. septembra 2026).

Menila firma MIVE Glance s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 13. decembra 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma MIVE Glance s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55524079.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou