Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

MK ADVERTISING, s.r.o.

MK ADVERTISING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nevädzova 6, 821 01 Bratislava. IČO firmy je 35864940. Vznikla 28. augusta 2003, teda pred 23 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti reklamných agentúr (7311). Základné imanie zapísané v registri je 6 638,78 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35864940
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma MK ADVERTISING, s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/29563/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2020290415

    Registrácia §4, platiteľ od 15. decembra 2003.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
MK ADVERTISING, s.r.o.
Sídlo
Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
IČO
35864940
DIČ
2020290415
IČ DPH
SK2020290415
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/29563/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
MK ADVERTISING, s.r.o.
IČO
35864940
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
Dátum vzniku
28. augusta 2003
Základné imanie
6 638,78 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7311 Činnosti reklamných agentúr
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/29563/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35864940.

Čím sa zaoberá MK ADVERTISING, s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7311 Činnosti reklamných agentúr

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 25. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  3. sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  4. prieskum trhu a verejnej mienky,
  5. vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  6. organizovanie výstav a veľtrhov,
  7. organizovanie kurzov, školení a seminárov,
  8. organizovanie kultúrnych podujatí,
  9. organizovanie športových podujatí,
  10. fotografické služby,
  11. poradenská činnosť v oblasti reklamy,
  12. reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  13. nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
  14. poradenská činnosť v oblasti grafického designu,
  15. sadzba a zhotovovanie tlačiarenských predlôh na počítači,
Zobraziť ďalších 10 predmetov podnikania
  1. technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
  2. producentská činnosť v oblasti videotvorby,
  3. organizovanie spoločenských podujatí,
  4. polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín,
  5. výroba odevov,
  6. prenájom hnuteľných vecí,
  7. marketing,
  8. výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastu
  9. dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov
  10. nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Štatutárny orgán

  • PhDr. Katarína OndrášikováKonateľ · od 28. augusta 2003
  • Ing. Miloš StuchlíkKonateľ · od 11. októbra 2007

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy MK ADVERTISING, s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2003. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2015

    • Zmena sídla: Nevädzova 6, 821 01 Bratislava
  2. 2010

    • Základné imanie: 6 638,78 €
    • Základné imanie:
  3. 2007

    • Konateľ: Ing. Miloš Stuchlík
  4. 2003

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: MK ADVERTISING, s.r.o.
    • Sídlo: Šancová 4, 811 04 Bratislava
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: PhDr. Katarína Ondrášiková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 638,78 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/29563/B.

Časté otázky o firme MK ADVERTISING, s.r.o.

Aké je IČO firmy MK ADVERTISING, s.r.o.?

IČO firmy MK ADVERTISING, s.r.o. je 35864940.

Kde sídli firma MK ADVERTISING, s.r.o.?

Sídlo firmy MK ADVERTISING, s.r.o. je Nevädzova 6, 821 01 Bratislava.

Čím sa zaoberá MK ADVERTISING, s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti reklamných agentúr (7311). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 25.

Kedy vznikla firma MK ADVERTISING, s.r.o.?

Firma MK ADVERTISING, s.r.o. vznikla 28. augusta 2003 a existuje 23 rokov.

Aké je základné imanie firmy MK ADVERTISING, s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 638,78 €.

Kto je štatutárom firmy MK ADVERTISING, s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: PhDr. Katarína Ondrášiková (konateľ), Ing. Miloš Stuchlík (konateľ).

Je MK ADVERTISING, s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. MK ADVERTISING, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020290415, platiteľ od 15. decembra 2003. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je MK ADVERTISING, s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. MK ADVERTISING, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma MK ADVERTISING, s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 26. marca 2015. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.

Je firma MK ADVERTISING, s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35864940.

Firmy s podobnou činnosťou