Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Modul 75 pro s. r. o.

Modul 75 pro s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 50787713. Vznikla 21. marca 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: architektonické činnosti (7111). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
50787713
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Stav
Aktívna

Je firma Modul 75 pro s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/118383/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Modul 75 pro s. r. o.
Sídlo
Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
IČO
50787713
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/118383/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Modul 75 pro s. r. o.
IČO
50787713
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Okres
Bratislava I
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
21. marca 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7111 Architektonické činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/118383/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7111) v Bratislavskom kraji: 1 588. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Modul 75 pro s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7111 Architektonické činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  2. Činnosť autorizovaného architekta podľa § 4 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov
  3. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  4. Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: Stavebná časť
  5. Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  6. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  7. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  8. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  9. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  10. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  11. Prípravné práce k realizácii stavby
  12. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  13. Dizajnérske činnosti

Štatutárny orgán

  • Ing. arch. Juraj AntalKonateľ · od 21. marca 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Modul 75 pro s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing.arch. Juraj Antal
  2. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Modul 75 pro s. r. o.
    • Sídlo: Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. arch. Juraj Antal
    • Konateľ: Ing.arch. Juraj Antal

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/118383/B.

Časté otázky o firme Modul 75 pro s. r. o.

Aké je IČO firmy Modul 75 pro s. r. o.?

IČO firmy Modul 75 pro s. r. o. je 50787713.

Kde sídli firma Modul 75 pro s. r. o.?

Sídlo firmy Modul 75 pro s. r. o. je Jakubovo námestie 2555/2, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Modul 75 pro s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je architektonické činnosti (7111). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.

Kedy vznikla firma Modul 75 pro s. r. o.?

Firma Modul 75 pro s. r. o. vznikla 21. marca 2017 a existuje 9 rokov.

Aké je základné imanie firmy Modul 75 pro s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Modul 75 pro s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. arch. Juraj Antal (konateľ).

Je Modul 75 pro s. r. o. platiteľom DPH?

Nie. Modul 75 pro s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Modul 75 pro s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. Modul 75 pro s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Modul 75 pro s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Modul 75 pro s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50787713.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou