Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

MRQ s.r.o.

MRQ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec (okres Lučenec). IČO firmy je 44483082. Vznikla 12. novembra 2008, teda pred 17 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Základné imanie zapísané v registri je 7 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 44 127 € a zisk 30 014 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 35,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 67 990 €, vlastné imanie 60 493 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
44483082
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec
Stav
Aktívna

Je firma MRQ s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/15627/S

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022716146

    Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2009.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
MRQ s.r.o.
Sídlo
Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec
IČO
44483082
DIČ
2022716146
IČ DPH
SK2022716146
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/15627/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
MRQ s.r.o.
IČO
44483082
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec
Okres
Lučenec
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
12. novembra 2008
Základné imanie
7 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/15627/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Lučenec: 8 444. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 886. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7112) v Banskobystrickom kraji: 1 245. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy MRQ s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 44 127 € a zisk 30 014 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 35,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 67 990 €, vlastné imanie 60 493 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 19 tis. €'182019: 9 tis. €'192020: 13 tis. €'202021: 2 tis. €'212022: 490 €'222023: 3 tis. €'232024: 33 tis. €'242025: 44 tis. €'2544 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 6 tis. €'182019: 2 tis. €'192020: 5 tis. €'202021: 10 €'212022: -39 €'222023: -44 €'232024: 20 tis. €'242025: 30 tis. €'2530 tis. €
Finančné údaje firmy MRQ s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202544 127 €30 014 €67 990 €60 493 €7 497 €
202432 670 €19 625 €35 672 €30 479 €5 193 €
20233 496 €-44 €10 854 €10 854 €0 €
2022490 €-39 €10 938 €10 898 €40 €
20212 048 €10 €10 959 €10 937 €22 €
202012 628 €5 204 €11 878 €10 928 €950 €
20199 011 €1 665 €6 459 €5 363 €1 096 €
201819 254 €6 124 €24 705 €3 699 €21 006 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá MRQ s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  3. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Štatutárny orgán

  • Ing. Marian MalčekKonateľ · od 1. septembra 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy MRQ s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Zmena obchodného mena na: MRQ s.r.o.
  2. 2020

    • Zmena sídla: Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec
    • Základné imanie: 7 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Koniec funkcie (konateľ): RNDr. Karol Berta
    • Koniec funkcie (konateľ): Veronika Knápeková
    • Konateľ: Ing. Marian Malček
  3. 2017

    • Koniec funkcie (konateľ): Veronika Knapeková
  4. 2016

    • Konateľ: Veronika Knapeková
    • Konateľ: Veronika Knápeková
Zobraziť staršie záznamy (8)
  1. 2009

    • Základné imanie: 6 638,78 €
    • Základné imanie:
  2. 2008

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: POLYGEO, s.r.o.
    • Sídlo: Palackého 1 a, 984 01 Lučenec
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: RNDr. Karol Berta

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

7 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/15627/S.

Časté otázky o firme MRQ s.r.o.

Aké je IČO firmy MRQ s.r.o.?

IČO firmy MRQ s.r.o. je 44483082.

Kde sídli firma MRQ s.r.o.?

Sídlo firmy MRQ s.r.o. je Haličská cesta 2166/46, 984 03 Lučenec, okres Lučenec, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá MRQ s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma MRQ s.r.o.?

Firma MRQ s.r.o. vznikla 12. novembra 2008 a existuje 17 rokov.

Aké je základné imanie firmy MRQ s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 7 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy MRQ s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Marian Malček (konateľ).

Aké tržby má MRQ s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma MRQ s.r.o. tržby 44 127 €, medziročne viac o 35,1 %.

Je MRQ s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 30 014 €.

Je MRQ s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. MRQ s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022716146, platiteľ od 1. januára 2009. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je MRQ s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. MRQ s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma MRQ s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 17. januára 2024 (nový názov MRQ s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 18. septembra 2020. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.

Je firma MRQ s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44483082.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou