Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
MT-Tech s.r.o.
MT-Tech s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza (okres Prievidza). IČO firmy je 51757761. Vznikla 1. júna 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba kovových konštrukcií a ich častí (2511). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 773 687 € a stratu 26 533 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 56 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 124 812 €, vlastné imanie 5 713 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 51757761
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza
- Stav
- Aktívna
Je firma MT-Tech s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/36564/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120773116
Registrácia §4, platiteľ od 1. októbra 2024.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- MT-Tech s.r.o.
- Sídlo
- J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza
- IČO
- 51757761
- DIČ
- 2120773116
- IČ DPH
- SK2120773116
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/36564/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- MT-Tech s.r.o.
- IČO
- 51757761
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza
- Okres
- Prievidza
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. júna 2018
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2511 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/36564/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 144. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 850. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2511) v Trenčianskom kraji: 243. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy MT-Tech s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 773 687 € a stratu 26 533 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 56 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 124 812 €, vlastné imanie 5 713 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 773 687 € | -26 533 € | 124 812 € | 5 713 € | 119 099 € |
| 2024 | 495 925 € | -10 696 € | 79 594 € | 32 245 € | 47 349 € |
| 2023 | 231 956 € | 6 437 € | 44 859 € | 42 941 € | 1 918 € |
| 2022 | 178 873 € | 4 441 € | 64 839 € | 36 504 € | 28 335 € |
| 2021 | 517 707 € | 18 535 € | 109 868 € | 32 063 € | 77 805 € |
| 2020 | 91 725 € | 5 527 € | 26 551 € | 13 528 € | 13 023 € |
| 2019 | 88 309 € | 3 316 € | 20 902 € | 8 001 € | 12 901 € |
| 2018 | — | -315 € | 4 685 € | 4 685 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá MT-Tech s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
2511 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 15. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Zámočníctvo
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
Štatutárny orgán
- Tomáš MondokKonateľ · od 1. júna 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy MT-Tech s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2018
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: MT-Tech s.r.o.
- Sídlo: J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Tomáš Mondok
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/36564/R.
Časté otázky o firme MT-Tech s.r.o.
Aké je IČO firmy MT-Tech s.r.o.?
IČO firmy MT-Tech s.r.o. je 51757761.
Kde sídli firma MT-Tech s.r.o.?
Sídlo firmy MT-Tech s.r.o. je J. Murgaša 700/8, 971 01 Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá MT-Tech s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba kovových konštrukcií a ich častí (2511). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 15.
Kedy vznikla firma MT-Tech s.r.o.?
Firma MT-Tech s.r.o. vznikla 1. júna 2018 a existuje 8 rokov.
Aké je základné imanie firmy MT-Tech s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy MT-Tech s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Tomáš Mondok (konateľ).
Aké tržby má MT-Tech s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma MT-Tech s.r.o. tržby 773 687 €, medziročne viac o 56 %.
Je MT-Tech s.r.o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 26 533 €.
Je MT-Tech s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. MT-Tech s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120773116, platiteľ od 1. októbra 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je MT-Tech s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. MT-Tech s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma MT-Tech s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma MT-Tech s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51757761.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- BEM-tech, s.r.o.Prievidza
- ELKOMPLET, s.r.o.Prievidza
- Spotrebič Sk, s.r.o.Pravenec
- Vojtech POKRYVAČ, s. r. o.Bojnice
- B4 REALITY, s. r. o.Trenčín
- BARNIA, s. r. o.Bolešov
- Euro Asset s. r. o.Trenčín
- GRIFMEDIA s.r.o.Bánovce nad Bebravou
Firmy s podobnou činnosťou
- KIKMONT s.r.o.Povrchová úprava kovov
- Kovoopracovanie s.r.o.Obrábanie kovov
- Lukas M s. r. o.Obrábanie kovov