Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

MUDr. Michal Dinič

MUDr. Michal Dinič je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ. IČO firmy je 56762216. Vznikla 13. februára 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (7499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
56762216
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ
Stav
Aktívna

Je firma MUDr. Michal Dinič spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MSSR, 916061

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
MUDr. Michal Dinič
Sídlo
Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ
IČO
56762216
Zapísaná
MSSR, 916061
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
MUDr. Michal Dinič
IČO
56762216
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ
Dátum vzniku
13. februára 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
7499 Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Zoznam znalcov
Registrový súd / úrad
MSSR
Spisová značka / číslo registrácie
916061
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56762216.

Čím sa zaoberá MUDr. Michal Dinič

Hlavná činnosť · SK NACE

7499 Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Zdravotníctvo a farmácia - Súdne lekárstvo

Štatutárny orgán

  • Michal DiničPodnikateľ · od 13. februára 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy MUDr. Michal Dinič

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: MUDr. Michal Dinič
    • Sídlo: Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ
    • Podnikateľ: Michal Dinič

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MSSR, 916061.

Časté otázky o firme MUDr. Michal Dinič

Aké je IČO firmy MUDr. Michal Dinič?

IČO firmy MUDr. Michal Dinič je 56762216.

Kde sídli firma MUDr. Michal Dinič?

Sídlo firmy MUDr. Michal Dinič je Ipeľská 1, 040 11 Košice-Západ.

Čím sa zaoberá MUDr. Michal Dinič?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (7499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma MUDr. Michal Dinič?

Firma MUDr. Michal Dinič vznikla 13. februára 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy MUDr. Michal Dinič?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Michal Dinič (podnikateľ).

Je MUDr. Michal Dinič platiteľom DPH?

Nie. MUDr. Michal Dinič nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je MUDr. Michal Dinič daňovým dlžníkom?

Nie. MUDr. Michal Dinič nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma MUDr. Michal Dinič názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma MUDr. Michal Dinič aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56762216.

Firmy s podobnou činnosťou