Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

My sme energetická revolúcia, o.z.

My sme energetická revolúcia, o.z. je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa (okres Bratislava II). IČO firmy je 57274622. Vznikla 26. septembra 2025, teda pred 1 rokom. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
57274622
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Stav
Aktívna

Je firma My sme energetická revolúcia, o.z. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-72988

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
My sme energetická revolúcia, o.z.
Sídlo
Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
IČO
57274622
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-72988
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
My sme energetická revolúcia, o.z.
IČO
57274622
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
26. septembra 2025
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-72988
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 716. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 3 499. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Bratislavskom kraji: 13 685. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 57274622.

Čím sa zaoberá My sme energetická revolúcia, o.z.

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. technika
  2. výskum, vývoj

Štatutárny orgán

  • Dorota OsvaldováIný štatutárny orgán · od 26. septembra 2025
  • Miroslava BielenáIný štatutárny orgán · od 26. septembra 2025
  • Peter MiklianIný štatutárny orgán · od 26. septembra 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy My sme energetická revolúcia, o.z.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2025. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: My sme energetická revolúcia, o.z.
    • Sídlo: Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
    • Iný štatutárny orgán: Dorota Osvaldová
    • Iný štatutárny orgán: Miroslava Bielená
    • Iný štatutárny orgán: Peter Miklian

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, VVS/1-900/90-72988.

Časté otázky o firme My sme energetická revolúcia, o.z.

Aké je IČO firmy My sme energetická revolúcia, o.z.?

IČO firmy My sme energetická revolúcia, o.z. je 57274622.

Kde sídli firma My sme energetická revolúcia, o.z.?

Sídlo firmy My sme energetická revolúcia, o.z. je Begóniová 20556/28C, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá My sme energetická revolúcia, o.z.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma My sme energetická revolúcia, o.z.?

Firma My sme energetická revolúcia, o.z. vznikla 26. septembra 2025 a existuje 1 rok.

Kto je štatutárom firmy My sme energetická revolúcia, o.z.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dorota Osvaldová (iný štatutárny orgán), Miroslava Bielená (iný štatutárny orgán), Peter Miklian (iný štatutárny orgán).

Je My sme energetická revolúcia, o.z. platiteľom DPH?

Nie. My sme energetická revolúcia, o.z. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je My sme energetická revolúcia, o.z. daňovým dlžníkom?

Nie. My sme energetická revolúcia, o.z. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma My sme energetická revolúcia, o.z. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma My sme energetická revolúcia, o.z. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57274622.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou