Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Mykhailo Nagorniak

Mykhailo Nagorniak je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou (okres Trebišov). IČO firmy je 50116941. Vznikla 12. mája 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (4619). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
50116941
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou
Stav
Aktívna

Je firma Mykhailo Nagorniak spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trebišov, 870-16968

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Mykhailo Nagorniak
Sídlo
Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou
IČO
50116941
Zapísaná
Okresný úrad Trebišov, 870-16968
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Mykhailo Nagorniak
IČO
50116941
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou
Okres
Trebišov
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
12. mája 2016
Hlavná činnosť (SK NACE)
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trebišov
Spisová značka / číslo registrácie
870-16968
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trebišov: 9 974. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 122. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4619) v Košickom kraji: 2 455. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 50116941.

Čím sa zaoberá Mykhailo Nagorniak

Hlavná činnosť · SK NACE

4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  2. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Štatutárny orgán

  • Mykhailo NagorniakPodnikateľ · od 12. mája 2016

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Mykhailo Nagorniak

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2016

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Mykhailo Nagorniak
    • Sídlo: Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou
    • Podnikateľ: Mykhailo Nagorniak

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trebišov, 870-16968.

Časté otázky o firme Mykhailo Nagorniak

Aké je IČO firmy Mykhailo Nagorniak?

IČO firmy Mykhailo Nagorniak je 50116941.

Kde sídli firma Mykhailo Nagorniak?

Sídlo firmy Mykhailo Nagorniak je Železničná 115/11, 076 43 Čierna nad Tisou, okres Trebišov, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Mykhailo Nagorniak?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (4619). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Mykhailo Nagorniak?

Firma Mykhailo Nagorniak vznikla 12. mája 2016 a existuje 10 rokov.

Kto je štatutárom firmy Mykhailo Nagorniak?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mykhailo Nagorniak (podnikateľ).

Je Mykhailo Nagorniak platiteľom DPH?

Nie. Mykhailo Nagorniak nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Mykhailo Nagorniak daňovým dlžníkom?

Nie. Mykhailo Nagorniak nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Mykhailo Nagorniak názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Mykhailo Nagorniak aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50116941.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou