Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
MZ FIN, s. r. o.
MZ FIN, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 55508669. Vznikla 7. júna 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ťažba rašeliny (0892). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 410 276 € a zisk 39 541 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 49,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 93 832 €, vlastné imanie 88 146 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 55508669
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Stav
- Aktívna
Je firma MZ FIN, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/191958/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2122006733
Registrácia §4, platiteľ od 10. októbra 2023.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- MZ FIN, s. r. o.
- Sídlo
- Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IČO
- 55508669
- DIČ
- 2122006733
- IČ DPH
- SK2122006733
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/191958/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- MZ FIN, s. r. o.
- IČO
- 55508669
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Okres
- Bratislava I
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 7. júna 2023
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0892 Ťažba rašeliny
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/191958/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 572. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 19 778. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0892) v Bratislavskom kraji: 79. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy MZ FIN, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 410 276 € a zisk 39 541 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 49,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 93 832 €, vlastné imanie 88 146 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410 276 € | 39 541 € | 93 832 € | 88 146 € | 5 686 € |
| 2024 | 273 720 € | 23 591 € | 67 477 € | 54 653 € | 12 824 € |
| 2023 | 215 083 € | 26 062 € | 70 704 € | 31 062 € | 39 642 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá MZ FIN, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
0892 Ťažba rašeliny
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 73. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba koksu a rafinovaných produktov
- Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
Zobraziť ďalších 58 predmetov podnikania
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Záložne
- Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
- Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
- Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie jaslí
- Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Pravidelná kontrola detského ihriska
Štatutárny orgán
- Ing. Zuzana Secchi KapolkováKonateľ · od 7. júna 2023
- Mario CarraraKonateľ · od 7. júna 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy MZ FIN, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Zmena sídla: Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
2023
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: MZ FIN, s. r. o.
- Sídlo: Štefánikova 4882/10B, 058 01 Poprad
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Zuzana Secchi Kapolková
- Konateľ: Mario Carrara
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/191958/B.
Časté otázky o firme MZ FIN, s. r. o.
Aké je IČO firmy MZ FIN, s. r. o.?
IČO firmy MZ FIN, s. r. o. je 55508669.
Kde sídli firma MZ FIN, s. r. o.?
Sídlo firmy MZ FIN, s. r. o. je Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá MZ FIN, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ťažba rašeliny (0892). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 73.
Kedy vznikla firma MZ FIN, s. r. o.?
Firma MZ FIN, s. r. o. vznikla 7. júna 2023 a existuje 3 roky.
Aké je základné imanie firmy MZ FIN, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy MZ FIN, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Zuzana Secchi Kapolková (konateľ), Mario Carrara (konateľ).
Aké tržby má MZ FIN, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma MZ FIN, s. r. o. tržby 410 276 €, medziročne viac o 49,9 %.
Je MZ FIN, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 39 541 €.
Je MZ FIN, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. MZ FIN, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2122006733, platiteľ od 10. októbra 2023. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je MZ FIN, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. MZ FIN, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma MZ FIN, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 24. septembra 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma MZ FIN, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55508669.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- chupanwood s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- CINETIM FILM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- DM 2 s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- FINE LIVING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- GOŠIN Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- IMPACT ONE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- LIBRA GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto