Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Národné tréningové centrum práce SK, n.o.

Národné tréningové centrum práce SK, n.o. je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov (okres Prešov). IČO firmy je 51012031. Vznikla 10. júla 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
51012031
Právna forma
Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
Sídlo
Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov
Stav
Aktívna

Je firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 585/2017

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Národné tréningové centrum práce SK, n.o.
Sídlo
Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov
IČO
51012031
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 585/2017
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Národné tréningové centrum práce SK, n.o.
IČO
51012031
Právna forma
Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
Sídlo
Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov
Okres
Prešov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
10. júla 2017
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register neziskových organizácií poskytujúcich všeobecne prospešné služby
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
585/2017
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prešov: 29 728. Z nich s právnou formou nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby: 238. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Prešovskom kraji: 5 679. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 51012031.

Čím sa zaoberá Národné tréningové centrum práce SK, n.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Ochrana ľudských práv a základných slobôd
  2. Výskum, vývoj, vedecko-technické služby a informačné služby
  3. Tvorba a ochrana ŽP a ochrana zdravia obyvateľstva
  4. Služby na podporu regionálneho rozvoja a zamestnanosti

Štatutárny orgán

  • Ladislav KovalskýRiaditeľ · od 10. júla 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Národné tréningové centrum práce SK, n.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Národné tréningové centrum práce SK, n.o.
    • Sídlo: Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov
    • Riaditeľ: Ladislav Kovalský

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 585/2017.

Časté otázky o firme Národné tréningové centrum práce SK, n.o.

Aké je IČO firmy Národné tréningové centrum práce SK, n.o.?

IČO firmy Národné tréningové centrum práce SK, n.o. je 51012031.

Kde sídli firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o.?

Sídlo firmy Národné tréningové centrum práce SK, n.o. je Radlinského 3665/13, 080 01 Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Národné tréningové centrum práce SK, n.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o.?

Firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o. vznikla 10. júla 2017 a existuje 9 rokov.

Kto je štatutárom firmy Národné tréningové centrum práce SK, n.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ladislav Kovalský (riaditeľ).

Je Národné tréningové centrum práce SK, n.o. platiteľom DPH?

Nie. Národné tréningové centrum práce SK, n.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Národné tréningové centrum práce SK, n.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Národné tréningové centrum práce SK, n.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Národné tréningové centrum práce SK, n.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51012031.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou