Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Nicolette Nagyová
Nicolette Nagyová je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Senec 5523, 903 01 Senec (okres Senec). IČO firmy je 51769841. Vznikla 1. júna 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: generálne čistenie budov (8121). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 51769841
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Senec 5523, 903 01 Senec
- Stav
- Aktívna
Je firma Nicolette Nagyová spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Senec, 140-22486
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Nicolette Nagyová
- Sídlo
- Senec 5523, 903 01 Senec
- IČO
- 51769841
- Zapísaná
- Okresný úrad Senec, 140-22486
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Nicolette Nagyová
- IČO
- 51769841
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Senec 5523, 903 01 Senec
- Okres
- Senec
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 1. júna 2018
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8121 Generálne čistenie budov
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Senec
- Spisová značka / číslo registrácie
- 140-22486
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Senec: 25 323. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 12 385. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8121) v Bratislavskom kraji: 4 875. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 51769841.
Čím sa zaoberá Nicolette Nagyová
Hlavná činnosť · SK NACE
8121 Generálne čistenie budov
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Čistiace a upratovacie služby
Štatutárny orgán
- Nicolette NagyováPodnikateľ · od 1. júna 2018
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Nicolette Nagyová
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Zmena sídla: 5523, 903 01 Senec
2018
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Nicolette Nagyová
- Sídlo: 157, 903 01 Tureň
- Podnikateľ: Nicolette Nagyová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Senec, 140-22486.
Časté otázky o firme Nicolette Nagyová
Aké je IČO firmy Nicolette Nagyová?
IČO firmy Nicolette Nagyová je 51769841.
Kde sídli firma Nicolette Nagyová?
Sídlo firmy Nicolette Nagyová je Senec 5523, 903 01 Senec, okres Senec, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Nicolette Nagyová?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je generálne čistenie budov (8121). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Nicolette Nagyová?
Firma Nicolette Nagyová vznikla 1. júna 2018 a existuje 8 rokov.
Kto je štatutárom firmy Nicolette Nagyová?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Nicolette Nagyová (podnikateľ).
Je Nicolette Nagyová platiteľom DPH?
Nie. Nicolette Nagyová nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Nicolette Nagyová daňovým dlžníkom?
Nie. Nicolette Nagyová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Nicolette Nagyová názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 18. januára 2023. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Nicolette Nagyová aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51769841.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- 0000 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- 000 consulting, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 001 bratislava-reality, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 005, s.r.o.Chorvátsky Grob
- 009 Partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 0100 Conferences, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV III. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- 0100 SPV II. s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Firmy s podobnou činnosťou
- 246 NoMa Service s. r. o.Generálne čistenie budov
- 246 Pro Service s. r. o.Generálne čistenie budov
- 247fj, s.r.o.Generálne čistenie budov
- 2easy s.r.o.Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
- 2ka, s.r.o.Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
- 2M Clean, s. r. o.Generálne čistenie budov
- 2Mservices s.r.o.Generálne čistenie budov
- 2XPS s. r. o.Generálne čistenie budov