Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Nikola Miháliková

Nikola Miháliková je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany (okres Trnava). IČO firmy je 56049102. Vznikla 30. januára 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
56049102
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany
Stav
Aktívna

Je firma Nikola Miháliková spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trnava, 250-57556

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Nikola Miháliková
Sídlo
Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany
IČO
56049102
Zapísaná
Okresný úrad Trnava, 250-57556
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Nikola Miháliková
IČO
56049102
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany
Okres
Trnava
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
30. januára 2024
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
250-57556
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trnava: 28 438. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 14 768. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Trnavskom kraji: 4 497. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56049102.

Čím sa zaoberá Nikola Miháliková

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Štatutárny orgán

  • Nikola MihálikováPodnikateľ · od 30. januára 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Nikola Miháliková

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Nikola Miháliková
    • Sídlo: Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany
    • Podnikateľ: Nikola Miháliková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trnava, 250-57556.

Časté otázky o firme Nikola Miháliková

Aké je IČO firmy Nikola Miháliková?

IČO firmy Nikola Miháliková je 56049102.

Kde sídli firma Nikola Miháliková?

Sídlo firmy Nikola Miháliková je Lovčická 506/54, 919 27 Brestovany, okres Trnava, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Nikola Miháliková?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299).

Kedy vznikla firma Nikola Miháliková?

Firma Nikola Miháliková vznikla 30. januára 2024 a existuje 2 roky.

Kto je štatutárom firmy Nikola Miháliková?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Nikola Miháliková (podnikateľ).

Je Nikola Miháliková platiteľom DPH?

Nie. Nikola Miháliková nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Nikola Miháliková daňovým dlžníkom?

Nie. Nikola Miháliková nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Nikola Miháliková názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Nikola Miháliková aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56049102.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou