Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

NUIT s.r.o.

NUIT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača. IČO firmy je 47062886. Vznikla 16. marca 2013, teda pred 13 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové programovanie (6210). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 980 € a zisk 520 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 895 €, vlastné imanie 5 555 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
47062886
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača
Stav
Aktívna

Je firma NUIT s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/88044/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2023745724

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
NUIT s.r.o.
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača
IČO
47062886
DIČ
2023745724
IČ DPH
SK2023745724
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/88044/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
NUIT s.r.o.
IČO
47062886
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača
Dátum vzniku
16. marca 2013
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6210 Počítačové programovanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/88044/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy NUIT s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 980 € a zisk 520 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 5 895 €, vlastné imanie 5 555 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 952 €'182020: 4 tis. €'202021: 19 tis. €'212022: 3 tis. €'222023: 420 €'232025: 980 €'25980 €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 618 €'182019: -358 €'192020: 3 tis. €'202021: 15 tis. €'212022: 2 tis. €'222023: 280 €'232024: -466 €'242025: 520 €'25520 €
Finančné údaje firmy NUIT s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025980 €520 €5 895 €5 555 €340 €
2024—-466 €5 375 €5 035 €340 €
2023420 €280 €5 815 €5 780 €35 €
20222 800 €1 948 €7 792 €7 448 €344 €
202119 150 €15 119 €23 155 €20 419 €2 736 €
20203 754 €3 150 €8 772 €8 292 €480 €
2019—-358 €5 142 €5 142 €—
2018952 €618 €6 282 €6 118 €164 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá NUIT s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6210 Počítačové programovanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 19. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. počítačové služby
  2. služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  3. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  4. prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  5. vydavateľská činnosť
  6. reklamné a marketingové služby
  7. sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  8. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  9. administratívne služby
  10. činnosť podnikateľských, organizačných a ekomických poradcov
  11. poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  12. sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  13. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  14. prenájom hnuteľných vecí
  15. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť ďalších 4 predmetov podnikania
  1. vedenie účtovníctva
  2. prieskum trhu a verejnej mienky
  3. fotografické služby
  4. služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov

Štatutárny orgán

  • Ing. Attila LörincKonateľ · od 16. marca 2013

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy NUIT s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2013. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2013

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: NUIT s.r.o.
    • Sídlo: Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Attila Lörinc

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/88044/B.

Časté otázky o firme NUIT s.r.o.

Aké je IČO firmy NUIT s.r.o.?

IČO firmy NUIT s.r.o. je 47062886.

Kde sídli firma NUIT s.r.o.?

Sídlo firmy NUIT s.r.o. je Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača.

Čím sa zaoberá NUIT s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové programovanie (6210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 19.

Kedy vznikla firma NUIT s.r.o.?

Firma NUIT s.r.o. vznikla 16. marca 2013 a existuje 13 rokov.

Aké je základné imanie firmy NUIT s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy NUIT s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Attila Lörinc (konateľ).

Aké tržby má NUIT s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma NUIT s.r.o. tržby 980 €.

Je NUIT s.r.o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 520 €.

Je NUIT s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. NUIT s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023745724. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je NUIT s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. NUIT s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma NUIT s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma NUIT s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47062886.

Firmy s podobnou činnosťou