Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Občianske združenie La La Land
Občianske združenie La La Land je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 52814351. Vznikla 22. novembra 2019, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 52814351
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda
- Stav
- Aktívna
Je firma Občianske združenie La La Land spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-57916
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Občianske združenie La La Land
- Sídlo
- Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda
- IČO
- 52814351
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-57916
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Občianske združenie La La Land
- IČO
- 52814351
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda
- Okres
- Dunajská Streda
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 22. novembra 2019
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-57916
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 801. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 1 518. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Trnavskom kraji: 5 083. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52814351.
Čím sa zaoberá Občianske združenie La La Land
Hlavná činnosť · SK NACE
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- maďarské
- iné mládežnícke
- iné umelecké, kultúrne
Štatutárny orgán
- Zsuzsanna StrieženecIný štatutárny orgán · od 22. novembra 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Občianske združenie La La Land
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Občianske združenie La La Land
- Sídlo: Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda
- Iný štatutárny orgán: Zsuzsanna Strieženec
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-57916.
Časté otázky o firme Občianske združenie La La Land
Aké je IČO firmy Občianske združenie La La Land?
IČO firmy Občianske združenie La La Land je 52814351.
Kde sídli firma Občianske združenie La La Land?
Sídlo firmy Občianske združenie La La Land je Nová Ves 2222/23, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Občianske združenie La La Land?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.
Kedy vznikla firma Občianske združenie La La Land?
Firma Občianske združenie La La Land vznikla 22. novembra 2019 a existuje 6 rokov.
Kto je štatutárom firmy Občianske združenie La La Land?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zsuzsanna Strieženec (iný štatutárny orgán).
Je Občianske združenie La La Land platiteľom DPH?
Nie. Občianske združenie La La Land nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Občianske združenie La La Land daňovým dlžníkom?
Nie. Občianske združenie La La Land nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Občianske združenie La La Land názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Občianske združenie La La Land aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52814351.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- BGR s.r.o.IČO 44085915
- Lépes s.r.o.IČO 48245011
- Prototyp Gym Wear s.r.o.IČO 48324566
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 00’s ART WAVEČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 01010101 o. z.Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1000PullUpChallengeČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1001 powerČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 názorovČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 101 Racing TeamČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 106 ZÁLESÁK Dunajská StredaČinnosti ostatných členských organizácií i. n.