Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec

Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice (okres Turčianske Teplice). IČO firmy je 37905503. Vznikla 12. septembra 2003, teda pred 23 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
37905503
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice
Stav
Aktívna

Je firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    MV SR, VVS/1-900/90-22300

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec
Sídlo
Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice
IČO
37905503
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-22300
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec
IČO
37905503
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice
Okres
Turčianske Teplice
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
12. septembra 2003
Hlavná činnosť (SK NACE)
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-22300
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Turčianske Teplice: 2 521. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 163. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Žilinskom kraji: 5 285. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37905503.

Čím sa zaoberá Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec

Hlavná činnosť · SK NACE

9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. rozvoj obce, regiónu, CR

História firmy Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2003. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2010

    • Sídlo: Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice
  2. 2003

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-22300.

Časté otázky o firme Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec

Aké je IČO firmy Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec?

IČO firmy Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec je 37905503.

Kde sídli firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec?

Sídlo firmy Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec je Slovenské liečebné kúpele, SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec?

Firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec vznikla 12. septembra 2003 a existuje 23 rokov.

Je Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec platiteľom DPH?

Nie. Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec daňovým dlžníkom?

Nie. Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Občianske združenie pre rozvoj regiónu Turiec aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37905503.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou