Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Obec Regetovka

Obec Regetovka je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom Regetovka 25, 086 33 Regetovka (okres Bardejov). IČO firmy je 17081939. Vznikla 28. marca 1991, teda pred 35 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: všeobecná verejná správa (8411). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
17081939
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Sídlo
Regetovka 25, 086 33 Regetovka
Stav
Aktívna

Je firma Obec Regetovka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Štatistický úrad Slovenskej republiky, 313-5100/655-18

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Obec Regetovka
Sídlo
Regetovka 25, 086 33 Regetovka
IČO
17081939
Zapísaná
Štatistický úrad Slovenskej republiky, 313-5100/655-18
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Obec Regetovka
IČO
17081939
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Sídlo
Regetovka 25, 086 33 Regetovka
Okres
Bardejov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
28. marca 1991
Hlavná činnosť (SK NACE)
8411 Všeobecná verejná správa
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Miestna samospráva
Zdrojový register
Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
Registrový súd / úrad
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spisová značka / číslo registrácie
313-5100/655-18
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bardejov: 11 726. Z nich s právnou formou obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad): 86. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8411) v Prešovskom kraji: 666. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 17081939.

Čím sa zaoberá Obec Regetovka

Hlavná činnosť · SK NACE

8411 Všeobecná verejná správa

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Všeobecná verejná správa

Štatutárny orgán

  • Dárius KurucStarosta · od 15. novembra 2014

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Obec Regetovka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1991. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2014

    • Starosta: Dárius Kuruc
  2. 1991

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Obec Regetovka
    • Sídlo: Regetovka 25, 086 33 Regetovka

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Štatistický úrad Slovenskej republiky, 313-5100/655-18.

Časté otázky o firme Obec Regetovka

Aké je IČO firmy Obec Regetovka?

IČO firmy Obec Regetovka je 17081939.

Kde sídli firma Obec Regetovka?

Sídlo firmy Obec Regetovka je Regetovka 25, 086 33 Regetovka, okres Bardejov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Obec Regetovka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je všeobecná verejná správa (8411). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Obec Regetovka?

Firma Obec Regetovka vznikla 28. marca 1991 a existuje 35 rokov.

Kto je štatutárom firmy Obec Regetovka?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Dárius Kuruc (starosta).

Je Obec Regetovka platiteľom DPH?

Nie. Obec Regetovka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Obec Regetovka daňovým dlžníkom?

Nie. Obec Regetovka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Obec Regetovka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Obec Regetovka aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 17081939.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 22. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou