Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ofis centrum s. r. o.

ofis centrum s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov (okres Bardejov). IČO firmy je 44222262. Vznikla 12. júna 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
44222262
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov
Stav
Aktívna

Je firma ofis centrum s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Prešov, Sro/20272/P

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022626265

    Registrácia §4, platiteľ od 1. augusta 2013.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ofis centrum s. r. o.
Sídlo
Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov
IČO
44222262
DIČ
2022626265
IČ DPH
SK2022626265
Zapísaná
Okresný súd Prešov, Sro/20272/P
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
ofis centrum s. r. o.
IČO
44222262
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov
Okres
Bardejov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
12. júna 2008
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/20272/P
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bardejov: 11 733. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 3 450. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6920) v Prešovskom kraji: 2 231. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá ofis centrum s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. vedenie účtovníctva
  2. administratívne služby
  3. činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  4. vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  5. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. prenájom hnuteľných vecí

Štatutárny orgán

  • Bc. Vieroslava BezegováKonateľ · od 4. decembra 2013
  • Bc. Alexandra JančikováKonateľ · od 10. augusta 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ofis centrum s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Koniec funkcie (konateľ): Mária Kolibabová
    • Konateľ: Bc. Alexandra Jančiková
  2. 2014

    • Koniec funkcie (konateľ): Miroslava Germanová
    • Konateľ: Mária Kolibabová
  3. 2013

    • Koniec funkcie (konateľ): Bc. Alexandra Jančiková, Dis.
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Ingrid Bujdová
    • Konateľ: Miroslava Germanová
    • Konateľ: Bc. Vieroslava Bezegová
  4. 2008

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: ofis centrum s. r. o.
    • Sídlo: Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Bc. Alexandra Jančiková, Dis.
    • Konateľ: Ing. Ingrid Bujdová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Prešov, Sro/20272/P.

Časté otázky o firme ofis centrum s. r. o.

Aké je IČO firmy ofis centrum s. r. o.?

IČO firmy ofis centrum s. r. o. je 44222262.

Kde sídli firma ofis centrum s. r. o.?

Sídlo firmy ofis centrum s. r. o. je Pod lipkou 5, 085 01 Bardejov, okres Bardejov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá ofis centrum s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (6920). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.

Kedy vznikla firma ofis centrum s. r. o.?

Firma ofis centrum s. r. o. vznikla 12. júna 2008 a existuje 18 rokov.

Aké je základné imanie firmy ofis centrum s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy ofis centrum s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Bc. Vieroslava Bezegová (konateľ), Bc. Alexandra Jančiková (konateľ).

Je ofis centrum s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. ofis centrum s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022626265, platiteľ od 1. augusta 2013. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je ofis centrum s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. ofis centrum s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ofis centrum s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 10 zmien.

Je firma ofis centrum s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44222262.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou