Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
OLAL, spol. s r. o.
OLAL, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP (okres Košice II). IČO firmy je 52833542. Vznikla 3. januára 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: skladovanie a uskladňovanie (5210). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 312 951 € a zisk 12 233 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 63,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 203 609 €, vlastné imanie 138 966 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 52833542
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- Stav
- Aktívna
Je firma OLAL, spol. s r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Košice, Sro/47981/V
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121158281
Registrácia §4, platiteľ od 1. júla 2022.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- OLAL, spol. s r. o.
- Sídlo
- Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- IČO
- 52833542
- DIČ
- 2121158281
- IČ DPH
- SK2121158281
- Zapísaná
- Mestský súd Košice, Sro/47981/V
Údaje z registra
- Obchodné meno
- OLAL, spol. s r. o.
- IČO
- 52833542
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- Okres
- Košice II
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 3. januára 2020
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5210 Skladovanie a uskladňovanie
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Košice
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/47981/V
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice II: 11 629. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 733. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5210) v Košickom kraji: 1 091. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy OLAL, spol. s r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 312 951 € a zisk 12 233 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 63,9 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 203 609 €, vlastné imanie 138 966 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312 951 € | 12 233 € | 203 609 € | 138 966 € | 64 643 € |
| 2024 | 190 972 € | 6 374 € | 94 341 € | 17 733 € | 76 608 € |
| 2023 | 146 963 € | 3 311 € | 126 178 € | 11 358 € | 114 820 € |
| 2022 | 115 654 € | 2 506 € | 32 636 € | 8 047 € | 24 589 € |
| 2021 | 46 846 € | 218 € | 5 943 € | 5 541 € | 402 € |
| 2020 | 7 539 € | 73 € | 8 327 € | 5 323 € | 3 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá OLAL, spol. s r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5210 Skladovanie a uskladňovanie
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 21. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
Zobraziť ďalších 6 predmetov podnikania
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Vedenie účtovníctva
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
Štatutárny orgán
- Ing. Hoa Le YenKonateľ · od 3. januára 2020
- Nghiem Vu VanKonateľ · od 3. januára 2020
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy OLAL, spol. s r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Koniec funkcie (konateľ): Thang Le Tat
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: OLAL, spol. s r. o.
- Sídlo: Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Hoa Le Yen
- Konateľ: Nghiem Vu Van
- Konateľ: Thang Le Tat
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Košice, Sro/47981/V.
Časté otázky o firme OLAL, spol. s r. o.
Aké je IČO firmy OLAL, spol. s r. o.?
IČO firmy OLAL, spol. s r. o. je 52833542.
Kde sídli firma OLAL, spol. s r. o.?
Sídlo firmy OLAL, spol. s r. o. je Klimkovičova 10, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II, Košický kraj.
Čím sa zaoberá OLAL, spol. s r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je skladovanie a uskladňovanie (5210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 21.
Kedy vznikla firma OLAL, spol. s r. o.?
Firma OLAL, spol. s r. o. vznikla 3. januára 2020 a existuje 6 rokov.
Aké je základné imanie firmy OLAL, spol. s r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy OLAL, spol. s r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Hoa Le Yen (konateľ), Nghiem Vu Van (konateľ).
Aké tržby má OLAL, spol. s r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma OLAL, spol. s r. o. tržby 312 951 €, medziročne viac o 63,9 %.
Je OLAL, spol. s r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 12 233 €.
Je OLAL, spol. s r. o. platiteľom DPH?
Áno. OLAL, spol. s r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121158281, platiteľ od 1. júla 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je OLAL, spol. s r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. OLAL, spol. s r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma OLAL, spol. s r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma OLAL, spol. s r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52833542.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- AI-ELECTRO s.r.o.Košice - mestská časť Západ
- PBS profi s.r.o.Košice - mestská časť Západ
- Smart Innovation, s.r.o.Košice - mestská časť Západ
- AG Stav MI, s.r.o.Pavlovce nad Uhom
- bHcomp s. r. o.Zalužice
- Chic and Fash s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- CodeTide s. r. o.Gemerská Panica
- Duck & Bro s.r.o.Michalovce