Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ondrej Piroščák, ml.

Ondrej Piroščák, ml. je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Hlavná 3/6, 044 17 Slanec (okres Košice - okolie). IČO firmy je 44125321. Vznikla 11. apríla 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
44125321
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná 3/6, 044 17 Slanec
Stav
Aktívna

Je firma Ondrej Piroščák, ml. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Košice-okolie, 830-13279

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ondrej Piroščák, ml.
Sídlo
Hlavná 3/6, 044 17 Slanec
IČO
44125321
Zapísaná
Okresný úrad Košice-okolie, 830-13279
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ondrej Piroščák, ml.
IČO
44125321
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Hlavná 3/6, 044 17 Slanec
Okres
Košice - okolie
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
11. apríla 2008
Hlavná činnosť (SK NACE)
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Košice-okolie
Spisová značka / číslo registrácie
830-13279
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Košice - okolie: 13 486. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 592. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Košickom kraji: 2 545. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 44125321.

Čím sa zaoberá Ondrej Piroščák, ml.

Hlavná činnosť · SK NACE

2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Štatutárny orgán

  • Ondrej PiroščákPodnikateľ · od 11. apríla 2008

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ondrej Piroščák, ml.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2011

    • Zmena sídla: Hlavná 3/6, 044 17 Slanec
  2. 2008

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ondrej Piroščák, ml.
    • Sídlo: 3, 044 17 Slanec
    • Podnikateľ: Ondrej Piroščák

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Košice-okolie, 830-13279.

Časté otázky o firme Ondrej Piroščák, ml.

Aké je IČO firmy Ondrej Piroščák, ml.?

IČO firmy Ondrej Piroščák, ml. je 44125321.

Kde sídli firma Ondrej Piroščák, ml.?

Sídlo firmy Ondrej Piroščák, ml. je Hlavná 3/6, 044 17 Slanec, okres Košice - okolie, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Ondrej Piroščák, ml.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Ondrej Piroščák, ml.?

Firma Ondrej Piroščák, ml. vznikla 11. apríla 2008 a existuje 18 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ondrej Piroščák, ml.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ondrej Piroščák (podnikateľ).

Je Ondrej Piroščák, ml. platiteľom DPH?

Nie. Ondrej Piroščák, ml. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Ondrej Piroščák, ml. daňovým dlžníkom?

Nie. Ondrej Piroščák, ml. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ondrej Piroščák, ml. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 3. októbra 2011. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ondrej Piroščák, ml. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44125321.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou