Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

OR-CZ Slovakia, organizačná zložka

OR-CZ Slovakia, organizačná zložka je nešpecifikovaná právna forma so sídlom Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto (okres Bratislava I). IČO firmy je 55383327. Vznikla 7. apríla 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
55383327
Právna forma
Nešpecifikovaná právna forma
Sídlo
Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Stav
Aktívna

Je firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Po/11928/L

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
OR-CZ Slovakia, organizačná zložka
Sídlo
Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
IČO
55383327
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Po/11928/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
OR-CZ Slovakia, organizačná zložka
IČO
55383327
Právna forma
Nešpecifikovaná právna forma
Sídlo
Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Okres
Bratislava I
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
7. apríla 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Po/11928/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava I: 35 605. Z nich s právnou formou nešpecifikovaná právna forma: 195. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Bratislavskom kraji: 15 696. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 55383327.

Čím sa zaoberá OR-CZ Slovakia, organizačná zložka

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 5. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  4. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  5. Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Štatutárny orgán

  • Ing. Peter SvetlošákVedúci podniku (organizačnej zložky podniku) · od 7. apríla 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy OR-CZ Slovakia, organizačná zložka

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: OR-CZ Slovakia, organizačná zložka
    • Sídlo: Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
    • Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku): Ing. Peter Svetlošák

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Po/11928/L.

Časté otázky o firme OR-CZ Slovakia, organizačná zložka

Aké je IČO firmy OR-CZ Slovakia, organizačná zložka?

IČO firmy OR-CZ Slovakia, organizačná zložka je 55383327.

Kde sídli firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka?

Sídlo firmy OR-CZ Slovakia, organizačná zložka je Landererova 7743/8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá OR-CZ Slovakia, organizačná zložka?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 5.

Kedy vznikla firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka?

Firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka vznikla 7. apríla 2023 a existuje 3 roky.

Kto je štatutárom firmy OR-CZ Slovakia, organizačná zložka?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Peter Svetlošák (vedúci podniku (organizačnej zložky podniku)).

Je OR-CZ Slovakia, organizačná zložka platiteľom DPH?

Nie. OR-CZ Slovakia, organizačná zložka nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je OR-CZ Slovakia, organizačná zložka daňovým dlžníkom?

Nie. OR-CZ Slovakia, organizačná zložka nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma OR-CZ Slovakia, organizačná zložka aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55383327.

Ďalšie subjekty na rovnakej adrese

Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.

Všetky právnické osoby na tejto adrese (236) →

Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou