Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Orion Company AG s.r.o.

Orion Company AG s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Štvrtok na Ostrove 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 56068191. Vznikla 15. februára 2024, teda pred 2 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové programovanie (6210). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
56068191
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Štvrtok na Ostrove 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove
Stav
Aktívna

Je firma Orion Company AG s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/57811/T

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Orion Company AG s.r.o.
Sídlo
Štvrtok na Ostrove 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove
IČO
56068191
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/57811/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Orion Company AG s.r.o.
IČO
56068191
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Štvrtok na Ostrove 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
15. februára 2024
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6210 Počítačové programovanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/57811/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 801. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 097. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6210) v Trnavskom kraji: 691. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 56068191.

Čím sa zaoberá Orion Company AG s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6210 Počítačové programovanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahy
  2. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  3. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  4. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  5. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  6. Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  7. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  8. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  9. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Štatutárny orgán

  • Mykola KocipakKonateľ · od 27. septembra 2024

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Orion Company AG s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2024. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2024

    • Zmena sídla: 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove
    • Koniec funkcie (konateľ): Volodymyr Lukach
    • Konateľ: Mykola Kocipak
    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Orion Company AG s.r.o.
    • Sídlo: Šancová 4007/48, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Volodymyr Lukach

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/57811/T.

Časté otázky o firme Orion Company AG s.r.o.

Aké je IČO firmy Orion Company AG s.r.o.?

IČO firmy Orion Company AG s.r.o. je 56068191.

Kde sídli firma Orion Company AG s.r.o.?

Sídlo firmy Orion Company AG s.r.o. je Štvrtok na Ostrove 654, 930 40 Štvrtok na Ostrove, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá Orion Company AG s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové programovanie (6210). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.

Kedy vznikla firma Orion Company AG s.r.o.?

Firma Orion Company AG s.r.o. vznikla 15. februára 2024 a existuje 2 roky.

Aké je základné imanie firmy Orion Company AG s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy Orion Company AG s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mykola Kocipak (konateľ).

Je Orion Company AG s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. Orion Company AG s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Orion Company AG s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Orion Company AG s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Orion Company AG s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 9. októbra 2024. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Orion Company AG s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 56068191.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou