Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

OVESKO družstvo

OVESKO družstvo je družstvo so sídlom Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 54951861. Vznikla 19. októbra 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: chov iných zvierat (0148). Základné imanie zapísané v registri je 1 250,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
54951861
Právna forma
Družstvo
Sídlo
Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica
Stav
Aktívna

Je firma OVESKO družstvo spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Dr/544/S

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121822263

    Registrácia §4, platiteľ od 20. októbra 2022.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
OVESKO družstvo
Sídlo
Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica
IČO
54951861
DIČ
2121822263
IČ DPH
SK2121822263
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Dr/544/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
OVESKO družstvo
IČO
54951861
Právna forma
Družstvo
Sídlo
Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica
Okres
Banská Bystrica
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
19. októbra 2022
Základné imanie
1 250,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
0148 Chov iných zvierat
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Dr/544/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 974. Z nich s právnou formou družstvo: 81. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0148) v Banskobystrickom kraji: 210. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá OVESKO družstvo

Hlavná činnosť · SK NACE

0148 Chov iných zvierat

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 27. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  3. Administratívne služby
  4. Prenájom hnuteľných vecí
  5. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  7. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  8. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  9. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  10. Prípravné práce k realizácii stavby
  11. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  12. Chov vybraných druhov zvierat
  13. Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  14. Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  15. Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
Zobraziť ďalších 12 predmetov podnikania
  1. Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  2. Výroba potravinárskych výrobkov
  3. Výroba kŕmnych zmesí
  4. Výroba nápojov
  5. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  6. Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  7. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  8. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  9. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  10. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  11. Prevádzkovanie výdajne stravy
  12. Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

Štatutárny orgán

  • doc. RNDr. Milan Margetín, CSc.Predstavenstvo · od 19. októbra 2022
  • Ing. Anna KováčikováPredstavenstvo · od 19. októbra 2022
  • Ing. Slavomír ReľovskýPredstavenstvo · od 19. októbra 2022
  • Michal ŠtevkoPredstavenstvo · od 19. októbra 2022
  • MVDr. Patrik KeľoPredstavenstvo · od 19. októbra 2022
  • Oľga ApoleníkováPredstavenstvo · od 19. októbra 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy OVESKO družstvo

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica
    • Koniec funkcie (predstavenstvo): Ing. Radovan Drozd
  2. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: OVESKO družstvo
    • Sídlo: 1094, 976 13 Slovenská Ľupča
    • Základné imanie: 1 250,00 €
    • Predstavenstvo: doc. RNDr. Milan Margetín, CSc.
    • Predstavenstvo: Ing. Anna Kováčiková
    • Predstavenstvo: Ing. Radovan Drozd
    • Predstavenstvo: Ing. Slavomír Reľovský
    • Predstavenstvo: Michal Števko
    • Predstavenstvo: MVDr. Patrik Keľo
    • Predstavenstvo: Oľga Apoleníková

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

1 250,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Dr/544/S.

Časté otázky o firme OVESKO družstvo

Aké je IČO firmy OVESKO družstvo?

IČO firmy OVESKO družstvo je 54951861.

Kde sídli firma OVESKO družstvo?

Sídlo firmy OVESKO družstvo je Komenského 6793/14B, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá OVESKO družstvo?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je chov iných zvierat (0148). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 27.

Kedy vznikla firma OVESKO družstvo?

Firma OVESKO družstvo vznikla 19. októbra 2022 a existuje 4 roky.

Aké je základné imanie firmy OVESKO družstvo?

Základné imanie zapísané v registri je 1 250,00 €.

Kto je štatutárom firmy OVESKO družstvo?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: doc. RNDr. Milan Margetín, CSc. (predstavenstvo), Ing. Anna Kováčiková (predstavenstvo), Ing. Slavomír Reľovský (predstavenstvo), Michal Števko (predstavenstvo), MVDr. Patrik Keľo (predstavenstvo), Oľga Apoleníková (predstavenstvo).

Je OVESKO družstvo platiteľom DPH?

Áno. OVESKO družstvo je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121822263, platiteľ od 20. októbra 2022. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je OVESKO družstvo daňovým dlžníkom?

Nie. OVESKO družstvo nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma OVESKO družstvo názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 30. januára 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 8 zmien.

Je firma OVESKO družstvo aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54951861.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou