Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
P-Invest s.r.o.
P-Invest s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Murgašova 8, 949 01 Nitra (okres Nitra). IČO firmy je 36672009. Vznikla 7. septembra 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 10 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 282 539 € a stratu 5 069 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 13,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 427 401 €, vlastné imanie 169 931 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 36672009
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Murgašova 8, 949 01 Nitra
- Stav
- Aktívna
Je firma P-Invest s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Nitra, Sro/18589/N
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2022248822
Registrácia §4, platiteľ od 11. októbra 2006.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- P-Invest s.r.o.
- Sídlo
- Murgašova 8, 949 01 Nitra
- IČO
- 36672009
- DIČ
- 2022248822
- IČ DPH
- SK2022248822
- Zapísaná
- Okresný súd Nitra, Sro/18589/N
Údaje z registra
- Obchodné meno
- P-Invest s.r.o.
- IČO
- 36672009
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Murgašova 8, 949 01 Nitra
- Okres
- Nitra
- Kraj
- Nitriansky kraj
- Dátum vzniku
- 7. septembra 2006
- Základné imanie
- 10 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Nitra
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/18589/N
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Nitra: 32 143. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 12 570. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6820) v Nitrianskom kraji: 1 160. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy P-Invest s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 282 539 € a stratu 5 069 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 13,3 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 427 401 €, vlastné imanie 169 931 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282 539 € | -5 069 € | 427 401 € | 169 931 € | 252 958 € |
| 2024 | 249 442 € | 48 € | 410 237 € | 175 048 € | 223 189 € |
| 2023 | 266 616 € | 392 € | 466 832 € | 175 392 € | 291 440 € |
| 2022 | 279 352 € | 1 213 € | 535 769 € | 175 213 € | 335 788 € |
| 2021 | 308 546 € | 8 717 € | 506 302 € | 174 217 € | 308 085 € |
| 2020 | 258 960 € | 7 812 € | 519 324 € | 165 812 € | 332 512 € |
| 2019 | 247 480 € | 10 196 € | 524 582 € | 158 196 € | 341 099 € |
| 2018 | 275 960 € | 9 679 € | 514 334 € | 148 179 € | 342 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá P-Invest s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 11. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- čistiace a upratovacie práce
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- vedenie účtovníctva
Štatutárny orgán
- Ing. Dušan PauličekKonateľ · od 7. septembra 2006
- Ing. Tomáš Pauliček, PhD.Konateľ · od 1. októbra 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy P-Invest s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Koniec funkcie (konateľ): Ing. Rudolf Pauliček, CSc.
2019
- Konateľ: Ing. Tomáš Pauliček, PhD.
2009
- Základné imanie: 10 000,00 €
- Základné imanie:
2006
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: P-Invest s.r.o.
- Sídlo: Murgašova 8, 949 01 Nitra
- Základné imanie: 300 000 Sk
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Dušan Pauliček
- Konateľ: Ing. Rudolf Pauliček, CSc.
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
10 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Nitra, Sro/18589/N.
Časté otázky o firme P-Invest s.r.o.
Aké je IČO firmy P-Invest s.r.o.?
IČO firmy P-Invest s.r.o. je 36672009.
Kde sídli firma P-Invest s.r.o.?
Sídlo firmy P-Invest s.r.o. je Murgašova 8, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Čím sa zaoberá P-Invest s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 11.
Kedy vznikla firma P-Invest s.r.o.?
Firma P-Invest s.r.o. vznikla 7. septembra 2006 a existuje 20 rokov.
Aké je základné imanie firmy P-Invest s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 10 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy P-Invest s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Dušan Pauliček (konateľ), Ing. Tomáš Pauliček, PhD. (konateľ).
Aké tržby má P-Invest s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma P-Invest s.r.o. tržby 282 539 €, medziročne viac o 13,3 %.
Je P-Invest s.r.o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 5 069 €.
Je P-Invest s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. P-Invest s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022248822, platiteľ od 11. októbra 2006. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je P-Invest s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. P-Invest s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma P-Invest s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma P-Invest s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36672009.
Ďalšie firmy v Nitrianskom kraji
- Leffler - Stav, s.r.o.,Jelšovce
- LuxHouse s.r.o.Jelenec
- Ost West Personal s.r.oNitra
- SUN TRAVEL s.r.o.Nitra
- Team INVESTment s. r. o.Vráble
- ttc, s.r.o.Nitra
- Aruba PRO s.r.o.Komárno
- DaviLion, s. r. o.Komárno
Firmy s podobnou činnosťou
- ADS TÁLE, s.r.o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- B4 REALITY, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- CITY BUILDING s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- C.O.O.K. company, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- ELO Systém s.r.o. KošicePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- EMAJ s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- fokus interiér, s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- J&R mk, spol. s r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností