Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Patrik Majkut
Patrik Majkut je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Stará Voda 106, 053 34 Stará Voda (okres Gelnica). IČO firmy je 40106152. Vznikla 1. júla 2002, teda pred 24 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby poskytované v lesníctve (0240). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 40106152
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Stará Voda 106, 053 34 Stará Voda
- Stav
- Aktívna
Je firma Patrik Majkut spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Spišská Nová Ves, 801-2339
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Patrik Majkut
- Sídlo
- Stará Voda 106, 053 34 Stará Voda
- IČO
- 40106152
- Zapísaná
- Okresný úrad Spišská Nová Ves, 801-2339
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Patrik Majkut
- IČO
- 40106152
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Stará Voda 106, 053 34 Stará Voda
- Okres
- Gelnica
- Kraj
- Košický kraj
- Dátum vzniku
- 1. júla 2002
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0240 Služby poskytované v lesníctve
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Spišská Nová Ves
- Spisová značka / číslo registrácie
- 801-2339
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Gelnica: 2 890. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 1 740. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0240) v Košickom kraji: 765. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Patrik Majkut
Hlavná činnosť · SK NACE
0240 Služby poskytované v lesníctve
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Poskytovanie služieb v lesníctve
- Stolárstvo
Štatutárny orgán
- Patrik MajkutPodnikateľ · od 1. júla 2002
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Patrik Majkut
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2002. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2002
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Patrik Majkut
- Sídlo: 106, 053 34 Stará Voda
- Podnikateľ: Patrik Majkut
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Spišská Nová Ves, 801-2339.
Časté otázky o firme Patrik Majkut
Aké je IČO firmy Patrik Majkut?
IČO firmy Patrik Majkut je 40106152.
Kde sídli firma Patrik Majkut?
Sídlo firmy Patrik Majkut je Stará Voda 106, 053 34 Stará Voda, okres Gelnica, Košický kraj.
Čím sa zaoberá Patrik Majkut?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby poskytované v lesníctve (0240). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.
Kedy vznikla firma Patrik Majkut?
Firma Patrik Majkut vznikla 1. júla 2002 a existuje 24 rokov.
Kto je štatutárom firmy Patrik Majkut?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Patrik Majkut (podnikateľ).
Je Patrik Majkut platiteľom DPH?
Nie. Patrik Majkut nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Patrik Majkut daňovým dlžníkom?
Nie. Patrik Majkut nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Patrik Majkut názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Patrik Majkut aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40106152.
Ďalšie firmy v Košickom kraji
- $OKOLOV V.B s. r. o.Čečejovce
- 000 s. r. o.Košice - mestská časť Juh
- 00’s ART WAVEKošice - mestská časť Sever
- 098 Services s. r. o.Slovenské Nové Mesto
- 099 s. r. o.Trebišov
- 0db Works s.r.o.Čečejovce
- 0xAD2020, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiKošice - mestská časť Juh
Firmy s podobnou činnosťou
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- 7Horse, s.r.o.Ťažba dreva
- 8m SK SPV03, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 8m SK SPV05, s. r. o.Služby poskytované v lesníctve
- 9nineSK s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES ALBA s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIESFOREST s.r.o.Služby poskytované v lesníctve
- ABIES PLUS s.r.o.Služby poskytované v lesníctve