Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

PeakTrade Consulting s. r. o.

PeakTrade Consulting s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 36759015. Vznikla 28. marca 2007, teda pred 19 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (4711). Základné imanie zapísané v registri je 6 650,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 5 000 € a stratu 24 219 €. Tržby sa medziročne znížili o 89,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 4 777 €, vlastné imanie -4 128 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
36759015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Stav
Aktívna

Je firma PeakTrade Consulting s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/204443/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2022356182

    Registrácia §4, platiteľ od 1. mája 2007.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
PeakTrade Consulting s. r. o.
Sídlo
Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO
36759015
DIČ
2022356182
IČ DPH
SK2022356182
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/204443/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
PeakTrade Consulting s. r. o.
IČO
36759015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
28. marca 2007
Základné imanie
6 650,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
4711 Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/204443/B
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 23 403. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4711) v Bratislavskom kraji: 214. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy PeakTrade Consulting s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 5 000 € a stratu 24 219 €. Tržby sa medziročne znížili o 89,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 4 777 €, vlastné imanie -4 128 €.

Tržby (čistý obrat)
2024: 46 tis. €'242025: 5 tis. €'255 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -1 tis. €'182019: -624 €'192020: -388 €'202021: 13 €'212022: -782 €'222023: -4 tis. €'232024: -3 tis. €'242025: -24 tis. €'25-24 tis. €
Finančné údaje firmy PeakTrade Consulting s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
20255 000 €-24 219 €4 777 €-4 128 €8 905 €
202445 800 €-2 841 €992 €-2 673 €3 665 €
2023—-4 052 €26 557 €-3 884 €30 441 €
2022—-782 €1 558 €-614 €2 172 €
2021—13 €1 578 €168 €1 410 €
2020—-388 €1 325 €155 €1 170 €
2019—-624 €1 403 €543 €860 €
2018—-1 345 €1 473 €1 167 €306 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá PeakTrade Consulting s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

4711 Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 32. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti
  2. reklamnná, propagačná a inzertná činnosť
  3. prenájom poľnohosodárskych strojov, motorových vozidiel, zariadení, prístrojov, strojov, tovarov osobnej potreby a potrieb pre domácnosť
  4. ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvo
  5. prieskum trhu a verejnej mienky
  6. finančný leasing
  7. osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby
  8. cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane príponého vozidla
  9. prekladištia nákladov
  10. skladovanie
  11. baliace činnosti
  12. prevádzkovanie športových zariadení
  13. prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regenerciu a rekondíciu
  14. organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, konferencií a výstav
  15. požičiavanie športových potrieb a športového náradia
Zobraziť ďalších 17 predmetov podnikania
  1. zakladanie a údržba parkov, verejnej zlene a okrasných záhrad
  2. poradenstvo v oblasti zdravej výživy
  3. výroba športových potrieb
  4. opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies
  5. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  6. Prípravné práce k realizácii stavby
  7. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  8. počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  9. služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  10. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  11. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  12. Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  13. Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  14. Faktoring a forfaiting
  15. Verejné obstarávanie
  16. Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  17. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) ale len rozsahu: Maloobchod a veľkoobchod: s motorovými vozidlami vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s auto-doplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle, so strojmi, zariadeniami a dopravnými prostriedkami pre jednotlivé priemyselné odvetvia, s poľnohospodárskymi strojmi, príslušenstvom a nástrojmi vrátane traktorov

Štatutárny orgán

  • Rezső István ErdészKonateľ · od 27. augusta 2026

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy PeakTrade Consulting s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2007. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Zmena sídla: Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
    • Koniec funkcie (konateľ): Gergely Virág
    • Konateľ: Rezső István Erdész
  2. 2025

    • Zmena obchodného mena na: PeakTrade Consulting s. r. o.
    • Koniec funkcie (konateľ): Márk Imre Dombóvári
    • Konateľ: Gergely Virág
  3. 2023

    • Zmena obchodného mena na: D&H-AGROINVEST, s.r.o.
    • Zmena sídla: Pohraničná 889/1, 945 01 Komárno
    • Koniec funkcie (konateľ): Klaudia Lukács
    • Konateľ: Márk Imre Dombóvári
  4. 2022

    • Koniec funkcie (konateľ): Imre Dombovári
    • Koniec funkcie (konateľ): Márk Imre Dombovári
    • Konateľ: Klaudia Lukács
Zobraziť staršie záznamy (19)
  1. 2017

    • Zmena sídla: 89/5, 946 37 Moča
  2. 2014

    • Zmena obchodného mena na: Agro-D, s.r.o.
    • Koniec funkcie (konateľ): Erika Banziová
    • Konateľ: Imre Dombovári
    • Konateľ: Márk Imre Dombovári
  3. 2012

    • Zmena obchodného mena na: FRANTO s.r.o.
    • Zmena sídla: Eötvösova 2512/43, 945 01 Komárno
    • Koniec funkcie (konateľ): Alica Danisová Czitáné
    • Koniec funkcie (konateľ): Zoltán Czita
    • Konateľ: Erika Banziová
  4. 2010

    • Základné imanie: 6 650,00 €
    • Základné imanie:
  5. 2007

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: DALIT s.r.o.
    • Sídlo: Nový Perjéš 188, 946 32 Marcelová
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Alica Danisová Czitáné
    • Konateľ: Zoltán Czita

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 650,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/204443/B.

Časté otázky o firme PeakTrade Consulting s. r. o.

Aké je IČO firmy PeakTrade Consulting s. r. o.?

IČO firmy PeakTrade Consulting s. r. o. je 36759015.

Kde sídli firma PeakTrade Consulting s. r. o.?

Sídlo firmy PeakTrade Consulting s. r. o. je Tomášikova 1973/32, 831 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá PeakTrade Consulting s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (4711). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 32.

Kedy vznikla firma PeakTrade Consulting s. r. o.?

Firma PeakTrade Consulting s. r. o. vznikla 28. marca 2007 a existuje 19 rokov.

Aké je základné imanie firmy PeakTrade Consulting s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 650,00 €.

Kto je štatutárom firmy PeakTrade Consulting s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Rezső István Erdész (konateľ).

Aké tržby má PeakTrade Consulting s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma PeakTrade Consulting s. r. o. tržby 5 000 €, medziročne menej o 89,1 %.

Je PeakTrade Consulting s. r. o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 24 219 €.

Je PeakTrade Consulting s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. PeakTrade Consulting s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2022356182, platiteľ od 1. mája 2007. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je PeakTrade Consulting s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. PeakTrade Consulting s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma PeakTrade Consulting s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 4× — naposledy 22. februára 2025 (nový názov PeakTrade Consulting s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 4× — naposledy 11. septembra 2026. V štatutárnom orgáne je zapísaných 17 zmien.

Je firma PeakTrade Consulting s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36759015.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou