Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

PEAR pubs s. r. o.

PEAR pubs s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Konská 179, 013 13 Konská (okres Žilina). IČO firmy je 54288789. Vznikla 15. decembra 2021, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby pohostinstiev (5630). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 51 580 € a stratu 21 196 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 19 895 €, vlastné imanie -41 182 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
54288789
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Konská 179, 013 13 Konská
Stav
Aktívna

Je firma PEAR pubs s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Žilina, Sro/78686/L

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121620391

    Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2026.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
PEAR pubs s. r. o.
Sídlo
Konská 179, 013 13 Konská
IČO
54288789
DIČ
2121620391
IČ DPH
SK2121620391
Zapísaná
Okresný súd Žilina, Sro/78686/L
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
PEAR pubs s. r. o.
IČO
54288789
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Konská 179, 013 13 Konská
Okres
Žilina
Kraj
Žilinský kraj
Dátum vzniku
15. decembra 2021
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
5630 Služby pohostinstiev
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Žilina
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/78686/L
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 393. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 13 477. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5630) v Žilinskom kraji: 571. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy PEAR pubs s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 51 580 € a stratu 21 196 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 11,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 19 895 €, vlastné imanie -41 182 €.

Tržby (čistý obrat)
2022: 41 tis. €'222023: 44 tis. €'232024: 46 tis. €'242025: 52 tis. €'2552 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2021: 0 €'212022: -8 tis. €'222023: -20 tis. €'232024: 7 tis. €'242025: -21 tis. €'25-21 tis. €
Finančné údaje firmy PEAR pubs s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202551 580 €-21 196 €19 895 €-41 182 €61 077 €
202446 391 €7 138 €26 375 €-20 325 €46 700 €
202343 543 €-19 570 €26 677 €-27 462 €54 139 €
202240 825 €-7 891 €2 882 €-7 891 €10 773 €
2021—0 €5 000 €5 000 €—

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá PEAR pubs s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

5630 Služby pohostinstiev

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 9. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  2. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  3. Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  4. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  5. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  6. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  7. Prenájom hnuteľných vecí
  8. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  9. Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Štatutárny orgán

  • Roman ŠpačekKonateľ · od 15. decembra 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy PEAR pubs s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: PEAR pubs s. r. o.
    • Sídlo: Konská 179, 013 13 Konská
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Roman Špaček

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/78686/L.

Časté otázky o firme PEAR pubs s. r. o.

Aké je IČO firmy PEAR pubs s. r. o.?

IČO firmy PEAR pubs s. r. o. je 54288789.

Kde sídli firma PEAR pubs s. r. o.?

Sídlo firmy PEAR pubs s. r. o. je Konská 179, 013 13 Konská, okres Žilina, Žilinský kraj.

Čím sa zaoberá PEAR pubs s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby pohostinstiev (5630). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 9.

Kedy vznikla firma PEAR pubs s. r. o.?

Firma PEAR pubs s. r. o. vznikla 15. decembra 2021 a existuje 4 roky.

Aké je základné imanie firmy PEAR pubs s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy PEAR pubs s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Roman Špaček (konateľ).

Aké tržby má PEAR pubs s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma PEAR pubs s. r. o. tržby 51 580 €, medziročne viac o 11,2 %.

Je PEAR pubs s. r. o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 21 196 €.

Je PEAR pubs s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. PEAR pubs s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121620391, platiteľ od 1. januára 2026. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je PEAR pubs s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. PEAR pubs s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma PEAR pubs s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma PEAR pubs s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54288789.

Ďalšie firmy v Žilinskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou