Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Perigeum Group s.r.o.

Perigeum Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Galvaniho 12, 821 04 Bratislava. IČO firmy je 35738634. Vznikla 16. januára 1998, teda pred 28 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35738634
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma Perigeum Group s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/16547/B

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Perigeum Group s.r.o.
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
IČO
35738634
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/16547/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Perigeum Group s.r.o.
IČO
35738634
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Dátum vzniku
16. januára 1998
Základné imanie
6 640,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/16547/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35738634.

Čím sa zaoberá Perigeum Group s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 19. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. geodetické a kartografické práce,
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  3. kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  4. sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť),
  5. prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
  6. prenájom motorových vozidiel, strojov, prístrojov a zariadení, priemyselného a spotrebného tovaru,
  7. sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  8. automatizované spracovanie údajov,
  9. podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  10. vedenie účtovníctva,
  11. činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov,
  12. inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
  13. reklamná a propagačná činnosť,
  14. organizovanie kurzov, školení, seminárov a ich technicko-organizačné zabezpečenie,
  15. kúpa výpočtovej a kancelárskej techniky za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi,
Zobraziť ďalších 4 predmetov podnikania
  1. predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyslne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,priemyselne vyrábanej zmrzliny,
  2. predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,
  3. poradenská činnosť a konzultačná činnosť v oblasti geodézie a kartografie,
  4. projektovanie pozemkových úprav,

Štatutárny orgán

  • Ing. Jozef MeloKonateľ · od 1. januára 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Perigeum Group s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1998. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Koniec funkcie (konateľ): Miroslava Melová
  2. 2017

    • Základné imanie: 6 640,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Jozef Melo
  3. 2010

    • Základné imanie: 6 638,78 €
    • Základné imanie:
  4. 2007

    • Zmena sídla: Galvaniho 12, 821 04 Bratislava
Zobraziť staršie záznamy (8)
  1. 2006

    • Zmena obchodného mena na: Perigeum Group s.r.o.
    • Základné imanie:
  2. 1999

    • Základné imanie: 200 000 Sk
  3. 1998

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: G P S - GEO s.r.o.
    • Sídlo: Koceľova 9, 821 08 Bratislava
    • Základné imanie: 100 000 Sk
    • Konateľ: Miroslava Melová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

6 640,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/16547/B.

Časté otázky o firme Perigeum Group s.r.o.

Aké je IČO firmy Perigeum Group s.r.o.?

IČO firmy Perigeum Group s.r.o. je 35738634.

Kde sídli firma Perigeum Group s.r.o.?

Sídlo firmy Perigeum Group s.r.o. je Galvaniho 12, 821 04 Bratislava.

Čím sa zaoberá Perigeum Group s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (7112). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 19.

Kedy vznikla firma Perigeum Group s.r.o.?

Firma Perigeum Group s.r.o. vznikla 16. januára 1998 a existuje 28 rokov.

Aké je základné imanie firmy Perigeum Group s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 6 640,00 €.

Kto je štatutárom firmy Perigeum Group s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Jozef Melo (konateľ).

Je Perigeum Group s.r.o. platiteľom DPH?

Nie. Perigeum Group s.r.o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Perigeum Group s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Perigeum Group s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Perigeum Group s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 15. novembra 2006 (nový názov Perigeum Group s.r.o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 31. marca 2007. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.

Je firma Perigeum Group s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35738634.

Firmy s podobnou činnosťou