Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Peter Hronček
Peter Hronček je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Veselé 56, 922 08 Veselé (okres Piešťany). IČO firmy je 44444133. Vznikla 6. októbra 2008, teda pred 18 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 44444133
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Veselé 56, 922 08 Veselé
- Stav
- Aktívna
Je firma Peter Hronček spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Piešťany, 230-15167
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Peter Hronček
- Sídlo
- Veselé 56, 922 08 Veselé
- IČO
- 44444133
- Zapísaná
- Okresný úrad Piešťany, 230-15167
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Peter Hronček
- IČO
- 44444133
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Veselé 56, 922 08 Veselé
- Okres
- Piešťany
- Kraj
- Trnavský kraj
- Dátum vzniku
- 6. októbra 2008
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Piešťany
- Spisová značka / číslo registrácie
- 230-15167
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Piešťany: 10 780. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 5 004. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2410) v Trnavskom kraji: 469. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Peter Hronček
Hlavná činnosť · SK NACE
2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Štatutárny orgán
- Peter HrončekPodnikateľ · od 6. októbra 2008
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Peter Hronček
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2008. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2008
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Peter Hronček
- Sídlo: 56, 922 08 Veselé
- Podnikateľ: Peter Hronček
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Piešťany, 230-15167.
Časté otázky o firme Peter Hronček
Aké je IČO firmy Peter Hronček?
IČO firmy Peter Hronček je 44444133.
Kde sídli firma Peter Hronček?
Sídlo firmy Peter Hronček je Veselé 56, 922 08 Veselé, okres Piešťany, Trnavský kraj.
Čím sa zaoberá Peter Hronček?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.
Kedy vznikla firma Peter Hronček?
Firma Peter Hronček vznikla 6. októbra 2008 a existuje 18 rokov.
Kto je štatutárom firmy Peter Hronček?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Hronček (podnikateľ).
Je Peter Hronček platiteľom DPH?
Nie. Peter Hronček nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.
Je Peter Hronček daňovým dlžníkom?
Nie. Peter Hronček nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Peter Hronček názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Peter Hronček aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44444133.
Ďalšie firmy v Trnavskom kraji
- 010 s. r. o.Matúškovo
- 01 Auth, s.r.o.Holíč
- 01 Go, s. r. o.Holíč
- 01 Marketing House s.r.o.Skalica
- 01 People s.r.o.Holíč
- 045 s. r. o.Trnava
- 04 J-J s.r.o.Kopčany
- 1000 realít +, s.r.o.Trnava
Firmy s podobnou činnosťou
- 2x3, s.r.o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- 3E-VISION s. r. o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- 4U2 s.r.o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- AB Agency s.r.o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- ABConstruct s.r.o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
- Abdurakhim AbdusalomovVýroba surového železa, ocele a ferozliatin
- ABILITY, s.r.o.Odlievanie ostatných neželezných kovov
- ABYF, s. r. o.Výroba surového železa, ocele a ferozliatin