Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Peter Košík
Peter Košík je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske (okres Partizánske). IČO firmy je 57711062. Vznikla 1. júla 2026. Hlavná činnosť podľa SK NACE: služby súvisiace s pestovaním plodín (0161). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 57711062
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske
- Stav
- Aktívna
Je firma Peter Košík spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Prievidza, 340-54043
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Peter Košík
- Sídlo
- Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske
- IČO
- 57711062
- Zapísaná
- Okresný úrad Prievidza, 340-54043
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Peter Košík
- IČO
- 57711062
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske
- Okres
- Partizánske
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. júla 2026
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 0161 Služby súvisiace s pestovaním plodín
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Prievidza
- Spisová značka / číslo registrácie
- 340-54043
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Partizánske: 6 091. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 3 611. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 0161) v Trenčianskom kraji: 854. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Peter Košík
Hlavná činnosť · SK NACE
0161 Služby súvisiace s pestovaním plodín
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Štatutárny orgán
- Peter KošíkPodnikateľ · od 1. júla 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Peter Košík
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2026. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2026
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Peter Košík
- Sídlo: Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske
- Podnikateľ: Peter Košík
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prievidza, 340-54043.
Časté otázky o firme Peter Košík
Aké je IČO firmy Peter Košík?
IČO firmy Peter Košík je 57711062.
Kde sídli firma Peter Košík?
Sídlo firmy Peter Košík je Andreja Hlinku 53/2, 958 04 Partizánske, okres Partizánske, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Peter Košík?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je služby súvisiace s pestovaním plodín (0161). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Peter Košík?
Firma Peter Košík vznikla 1. júla 2026.
Kto je štatutárom firmy Peter Košík?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Košík (podnikateľ).
Je Peter Košík platiteľom DPH?
Nie. Peter Košík nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.
Je Peter Košík daňovým dlžníkom?
Nie. Peter Košík nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Peter Košík názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Peter Košík aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 57711062.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 24 AGRO s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 33 WORKS s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 369 s. r. o.Chov iných zvierat
- 3AD, s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 3 MIB, s.r.o.Zmiešané hospodárstvo
- 3MT, s.r.o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 4bosque s. r. o.Služby súvisiace s pestovaním plodín
- 4Nesi s. r. o.Chov iných zvierat