Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Peter Smetana

Peter Smetana je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce (okres Michalovce). IČO firmy je 46493280. Vznikla 1. februára 2012, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
46493280
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce
Stav
Aktívna

Je firma Peter Smetana spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Michalovce, 840-19381

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1081461106

    Registrácia §4, platiteľ od 7. marca 2012.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Peter Smetana
Sídlo
L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce
IČO
46493280
DIČ
1081461106
IČ DPH
SK1081461106
Zapísaná
Okresný úrad Michalovce, 840-19381
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Peter Smetana
IČO
46493280
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce
Okres
Michalovce
Kraj
Košický kraj
Dátum vzniku
1. februára 2012
Hlavná činnosť (SK NACE)
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Michalovce
Spisová značka / číslo registrácie
840-19381
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Michalovce: 12 887. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 6 761. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Košickom kraji: 7 156. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Peter Smetana

Hlavná činnosť · SK NACE

4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 3. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
  3. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Štatutárny orgán

  • Peter SmetanaPodnikateľ · od 1. februára 2012

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Peter Smetana

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2012. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2012

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Peter Smetana
    • Sídlo: L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce
    • Podnikateľ: Peter Smetana

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Michalovce, 840-19381.

Časté otázky o firme Peter Smetana

Aké je IČO firmy Peter Smetana?

IČO firmy Peter Smetana je 46493280.

Kde sídli firma Peter Smetana?

Sídlo firmy Peter Smetana je L. N. Tolstého 2280/15, 071 01 Michalovce, okres Michalovce, Košický kraj.

Čím sa zaoberá Peter Smetana?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 3.

Kedy vznikla firma Peter Smetana?

Firma Peter Smetana vznikla 1. februára 2012 a existuje 14 rokov.

Kto je štatutárom firmy Peter Smetana?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Smetana (podnikateľ).

Je Peter Smetana platiteľom DPH?

Áno. Peter Smetana je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1081461106, platiteľ od 7. marca 2012. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Peter Smetana daňovým dlžníkom?

Nie. Peter Smetana nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Peter Smetana názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Peter Smetana aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46493280.

Ďalšie firmy v Košickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou