Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Peter Žulko
Peter Žulko je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Školská 574/164, 027 12 Liesek (okres Tvrdošín). IČO firmy je 54832501. Vznikla 15. augusta 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 54832501
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Školská 574/164, 027 12 Liesek
- Stav
- Aktívna
Je firma Peter Žulko spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Námestovo, 560-30213
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Peter Žulko
- Sídlo
- Školská 574/164, 027 12 Liesek
- IČO
- 54832501
- Zapísaná
- Okresný úrad Námestovo, 560-30213
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Peter Žulko
- IČO
- 54832501
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Sídlo
- Školská 574/164, 027 12 Liesek
- Okres
- Tvrdošín
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 15. augusta 2022
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Živnostenský register
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Námestovo
- Spisová značka / číslo registrácie
- 560-30213
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Tvrdošín: 6 962. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 560. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2599) v Žilinskom kraji: 2 704. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Peter Žulko
Hlavná činnosť · SK NACE
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Štatutárny orgán
- Peter ŽulkoPodnikateľ · od 15. augusta 2022
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Peter Žulko
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2022
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Peter Žulko
- Sídlo: Školská 574/164, 027 12 Liesek
- Podnikateľ: Peter Žulko
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Námestovo, 560-30213.
Časté otázky o firme Peter Žulko
Aké je IČO firmy Peter Žulko?
IČO firmy Peter Žulko je 54832501.
Kde sídli firma Peter Žulko?
Sídlo firmy Peter Žulko je Školská 574/164, 027 12 Liesek, okres Tvrdošín, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá Peter Žulko?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (2599). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Peter Žulko?
Firma Peter Žulko vznikla 15. augusta 2022 a existuje 4 roky.
Kto je štatutárom firmy Peter Žulko?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Žulko (podnikateľ).
Je Peter Žulko platiteľom DPH?
Nie. Peter Žulko nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Peter Žulko daňovým dlžníkom?
Nie. Peter Žulko nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Peter Žulko názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Peter Žulko aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54832501.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- € - Arabian Business Center - Slovakia s. r. o.Žilina
- 100class s. r. o.Zubrohlava
- 100pro s. r. o.Ružomberok
- 108 s. r. o.Strečno
- 10B X7 2026 Slovakia, s. r. o.Žilina
- 111, s.r.o.Žilina
- „1192 - Zvonica"Dolný Kubín
- 123223, s. r. o.Martin
Firmy s podobnou činnosťou
- 1000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizáciiVýroba náradia
- 2000 MEDIA TRADE s.r.o. v likvidáciiVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 221 s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 24 Gym s. r. o.Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- 27JEWELRY SK s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2LM s.r.o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- 2MJ Adriatic s. r. o.Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.