Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Petra Strapáčová

Petra Strapáčová je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto. IČO firmy je 45632642. Vznikla 31. decembra 2009, teda pred 16 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Údaje profilu spracované:

IČO
45632642
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto
Stav
Bez záznamu

Je firma Petra Strapáčová spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Bez záznamu

    Národná banka Slovenska, 112195

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK1076370713

    Registrácia §4, platiteľ od 10. júla 2014.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Petra Strapáčová
Sídlo
Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto
IČO
45632642
DIČ
1076370713
IČ DPH
SK1076370713
Zapísaná
Národná banka Slovenska, 112195
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Petra Strapáčová
IČO
45632642
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
Sídlo
Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto
Dátum vzniku
31. decembra 2009
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Register finančných agentov a finančných poradcov
Registrový súd / úrad
Národná banka Slovenska
Spisová značka / číslo registrácie
112195
Stav
Bez záznamu

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 45632642.

Čím sa zaoberá Petra Strapáčová

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. finančné sprostredkovanie / poradenstvo

Štatutárny orgán

  • Petra StrapáčováPodnikateľ · od 31. decembra 2009

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Petra Strapáčová

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2009. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2009

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Petra Strapáčová
    • Sídlo: Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto
    • Podnikateľ: Petra Strapáčová

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Bez záznamu

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.

Registrový súd / úrad: Národná banka Slovenska, 112195.

Časté otázky o firme Petra Strapáčová

Aké je IČO firmy Petra Strapáčová?

IČO firmy Petra Strapáčová je 45632642.

Kde sídli firma Petra Strapáčová?

Sídlo firmy Petra Strapáčová je Svätovavrinecká 13593/2A, 831 01 Bratislava-Nové Mesto.

Čím sa zaoberá Petra Strapáčová?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Petra Strapáčová?

Firma Petra Strapáčová vznikla 31. decembra 2009 a existuje 16 rokov.

Kto je štatutárom firmy Petra Strapáčová?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Petra Strapáčová (podnikateľ).

Je Petra Strapáčová platiteľom DPH?

Áno. Petra Strapáčová je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK1076370713, platiteľ od 10. júla 2014. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Petra Strapáčová daňovým dlžníkom?

Nie. Petra Strapáčová nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Petra Strapáčová názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Petra Strapáčová aktívna?

V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 45632642.

Firmy s podobnou činnosťou