Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Petro Orel

Petro Orel je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kopečná 252/2, 058 01 Poprad (okres Poprad). IČO firmy je 54106061. Vznikla 10. decembra 2021, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
54106061
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kopečná 252/2, 058 01 Poprad
Stav
Aktívna

Je firma Petro Orel spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Poprad, 740-39892

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Petro Orel
Sídlo
Kopečná 252/2, 058 01 Poprad
IČO
54106061
Zapísaná
Okresný úrad Poprad, 740-39892
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Petro Orel
IČO
54106061
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kopečná 252/2, 058 01 Poprad
Okres
Poprad
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
10. decembra 2021
Hlavná činnosť (SK NACE)
2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Poprad
Spisová značka / číslo registrácie
740-39892
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Poprad: 17 398. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 8 499. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2410) v Prešovskom kraji: 912. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 54106061.

Čím sa zaoberá Petro Orel

Hlavná činnosť · SK NACE

2410 Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  2. Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Štatutárny orgán

  • Petro OrelPodnikateľ · od 10. decembra 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Petro Orel

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Petro Orel
    • Sídlo: Kopečná 252/2, 058 01 Poprad
    • Podnikateľ: Petro Orel

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Poprad, 740-39892.

Časté otázky o firme Petro Orel

Aké je IČO firmy Petro Orel?

IČO firmy Petro Orel je 54106061.

Kde sídli firma Petro Orel?

Sídlo firmy Petro Orel je Kopečná 252/2, 058 01 Poprad, okres Poprad, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Petro Orel?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba surového železa, ocele a ferozliatin (2410). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma Petro Orel?

Firma Petro Orel vznikla 10. decembra 2021 a existuje 4 roky.

Kto je štatutárom firmy Petro Orel?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Petro Orel (podnikateľ).

Je Petro Orel platiteľom DPH?

Nie. Petro Orel nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Petro Orel daňovým dlžníkom?

Nie. Petro Orel nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Petro Orel názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Petro Orel aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54106061.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou