Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

PGC Group s. r. o.

PGC Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby (okres Galanta). IČO firmy je 51115174. Vznikla 5. októbra 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 15 445 € a stratu 12 515 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 264,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 32 181 €, vlastné imanie 10 410 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51115174
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby
Stav
Aktívna

Je firma PGC Group s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/60338/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120617048

    Registrácia §4, platiteľ od 1. septembra 2020.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
PGC Group s. r. o.
Sídlo
Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby
IČO
51115174
DIČ
2120617048
IČ DPH
SK2120617048
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/60338/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
PGC Group s. r. o.
IČO
51115174
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby
Okres
Galanta
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
5. októbra 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/60338/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Galanta: 16 783. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 465. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Trnavskom kraji: 2 897. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy PGC Group s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 15 445 € a stratu 12 515 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 264,4 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 32 181 €, vlastné imanie 10 410 €.

Tržby (čistý obrat)
2023: 4 tis. €'232024: 4 tis. €'242025: 15 tis. €'2515 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: -32 €'182019: -84 €'192020: -86 €'202021: -884 €'212022: -4 tis. €'222023: -9 tis. €'232024: -8 tis. €'242025: -13 tis. €'25-13 tis. €
Finančné údaje firmy PGC Group s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202515 445 €-12 515 €32 181 €10 410 €21 771 €
20244 238 €-8 287 €397 €51 €346 €
20233 849 €-9 003 €7 254 €3 004 €4 250 €
2022—-4 407 €7 119 €2 007 €5 112 €
2021—-884 €5 924 €3 914 €2 010 €
2020—-86 €4 798 €4 798 €—
2019—-84 €4 984 €4 884 €100 €
2018—-32 €5 068 €4 968 €100 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá PGC Group s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 49. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  2. kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov
  4. Prípravné práce k realizácii stavby
  5. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  6. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  7. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  8. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  9. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  10. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  11. Vykonávanie odťahovej služby
  12. Sťahovacie služby
  13. Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  14. Skladovanie
  15. Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
Zobraziť ďalších 34 predmetov podnikania
  1. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  2. Počítačové služby
  3. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  4. Prenájom hnuteľných vecí
  5. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  6. Administratívne služby
  7. Vedenie účtovníctva
  8. Reklamné a marketingové služby
  9. Prieskum trhu a verejnej mienky
  10. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  11. Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  12. Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  13. Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  14. Výroba bižutérie a suvenírov
  15. Fotografické služby
  16. Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  17. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  18. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  19. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  20. Prevádzkovanie výdajne stravy
  21. Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  22. Čistiace a upratovacie služby
  23. Kuriérske služby
  24. Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu
  25. Textilná výroba
  26. Odevná výroba
  27. Oprava odevov, textilu a bytového textilu
  28. Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  29. Výroba potravinárskych výrobkov
  30. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  31. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  32. Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  33. Pomocné a prepravné služby v doprave
  34. Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Štatutárny orgán

  • Iryna GunazaKonateľ · od 13. marca 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy PGC Group s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Koniec funkcie (konateľ): Dmytro Gotsaliuk
    • Konateľ: Dmytro Gotsaliuk
    • Zmena sídla: Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby
    • Koniec funkcie (konateľ): Maxim Sazanov
    • Konateľ: Iryna Gunaza
  2. 2024

    • Koniec funkcie (konateľ): Grigory Potemkin
    • Konateľ: Maxim Sazanov
    • Zmena obchodného mena na: PGC Group s. r. o.
    • Koniec funkcie (konateľ): Alexander Medvedev
    • Konateľ: Grigory Potemkin
  3. 2022

    • Zmena sídla: Karola Adlera 1932/1, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka
  4. 2021

    • Zmena obchodného mena na: Molnija watch company s.r.o.
    • Koniec funkcie (konateľ): Yuriy Butryn
    • Konateľ: Alexander Medvedev
Zobraziť staršie záznamy (6)
  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Slightly, s.r.o.
    • Sídlo: Pekná cesta 19, 831 52 Bratislava - mestská časť Rača
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Yuriy Butryn

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/60338/T.

Časté otázky o firme PGC Group s. r. o.

Aké je IČO firmy PGC Group s. r. o.?

IČO firmy PGC Group s. r. o. je 51115174.

Kde sídli firma PGC Group s. r. o.?

Sídlo firmy PGC Group s. r. o. je Dolné Saliby 421, 925 02 Dolné Saliby, okres Galanta, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá PGC Group s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 49.

Kedy vznikla firma PGC Group s. r. o.?

Firma PGC Group s. r. o. vznikla 5. októbra 2017 a existuje 9 rokov.

Aké je základné imanie firmy PGC Group s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy PGC Group s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Iryna Gunaza (konateľ).

Aké tržby má PGC Group s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma PGC Group s. r. o. tržby 15 445 €, medziročne viac o 264,4 %.

Je PGC Group s. r. o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 12 515 €.

Je PGC Group s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. PGC Group s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120617048, platiteľ od 1. septembra 2020. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je PGC Group s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. PGC Group s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma PGC Group s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 9. augusta 2024 (nový názov PGC Group s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 19. júla 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 11 zmien.

Je firma PGC Group s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51115174.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou