Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

PhDr. Alexandra Kőnig

PhDr. Alexandra Kőnig je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka (okres Bratislava IV). IČO firmy je 55504850. Vznikla 1. júna 2023, teda pred 3 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
55504850
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Stav
Aktívna

Je firma PhDr. Alexandra Kőnig spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-328714

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
PhDr. Alexandra Kőnig
Sídlo
Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka
IČO
55504850
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-328714
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
PhDr. Alexandra Kőnig
IČO
55504850
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Okres
Bratislava IV
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. júna 2023
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-328714
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava IV: 22 439. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 10 391. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Bratislavskom kraji: 14 086. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá PhDr. Alexandra Kőnig

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 2. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  2. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Štatutárny orgán

  • Alexandra KőnigPodnikateľ · od 1. júna 2023

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy PhDr. Alexandra Kőnig

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2023. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2023

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: PhDr. Alexandra Kőnig
    • Sídlo: Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka
    • Podnikateľ: Alexandra Kőnig

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-328714.

Časté otázky o firme PhDr. Alexandra Kőnig

Aké je IČO firmy PhDr. Alexandra Kőnig?

IČO firmy PhDr. Alexandra Kőnig je 55504850.

Kde sídli firma PhDr. Alexandra Kőnig?

Sídlo firmy PhDr. Alexandra Kőnig je Nejedlého 3284/59, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá PhDr. Alexandra Kőnig?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 2.

Kedy vznikla firma PhDr. Alexandra Kőnig?

Firma PhDr. Alexandra Kőnig vznikla 1. júna 2023 a existuje 3 roky.

Kto je štatutárom firmy PhDr. Alexandra Kőnig?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Alexandra Kőnig (podnikateľ).

Je PhDr. Alexandra Kőnig platiteľom DPH?

Nie. PhDr. Alexandra Kőnig nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je PhDr. Alexandra Kőnig daňovým dlžníkom?

Nie. PhDr. Alexandra Kőnig nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma PhDr. Alexandra Kőnig názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma PhDr. Alexandra Kőnig aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 55504850.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou